Перейти до основного змісту

Durex® виробляє презервативи понад 80 років. Ми можемо з упевненістю сказати, що кожен наш продукт пройшов найвідповідальніший контроль та уважну перевірку.

Усе починається на ранніх стадіях виробництва, тому ми використовуємо сировину лише найвищої якості.

Потім кожен презерватив тестують за допомогою електроніки, і зразки з кожної партії надувають повітрям для перевірки на міцність.

Міжнародні стандарти вимагають, щоб презервативи витримували до 18 літрів повітря. Презервативи Durex® здатні вмістити до 40 літрів повітря без найменших пошкоджень! (Це всього лише один із прикладів, як ми не лише відповідаємо світовим стандартам, але й перевершуємо їх.)

Але й це ще не все! Зразки перевіряють також і за допомогою води, щоб переконатися, що вони не протікають. (Для гарантії якості нашої продукції ми проводимо приблизно два мільйони таких тестів щомісяця.)

Крім того, усі презервативи Durex® підлягають дерматологічному контролю.

Перш ніж надійти у продаж, кожен презерватив проходить електронну перевірку на відсутність отворів.

Ми не лише розробляємо нові випробування для продукції, ми ще проводимо безліч досліджень. Дізнаємося, як можна поліпшити наші продукти, спостерігаємо за тенденціями в сексуальній поведінці і у суспільстві в цілому. Прагнемо першими дізнатися все, що надихне нас на втілення в життя нових ідей.

На сьогодні ми вже зібрали значний об’єм інформації. Ми отримуємо консультації від Міністерства охорони здоров’я, клінік, від учених, академіків і провідних експертів в області сексуального життя.

Високоякісна сировина, найсуворіші стандарти під час тестування ‒ ось як ми виробляємо кращі продукти за підтримки найновіших досліджень.

Саме завдяки цьому мільйони людей у світі довіряють Durex® щодня.