Історія оргазму Лізи

Приклади з життя

Ми запитали жінок про їхній досвід великого О. Дізнайтеся про корисні ідеї та помилки, успіхи та невдачі, а також всі секрети.

Софія, 22 роки

"Мастурбувати чудово. Це навчило мене виявиляти свої "гарячі точки", хоча, на жаль, не вберегло мене від прикрого сексуального досвіду! Ми живемо з хлопцем майже п'ять років, і, чесно кажучи, лише в останні півроку я наважилася розповісти йому про те, що мені подобається, і бути абсолютно щирою. Я боялася, що він подумає, ніби я його критикую, або закидаю, що він не знає, що робить, і засуджую. Набагато легше просто мовчати та мати нормальний секс, але нічого надзвичайного. Експерименти з різними презервативами та змазками допомогли почувати себе вільніше і дали природний поштовх для конструктивної розмови, яка багато що прояснила. Для мене перехід до оргазмів з моїм партнером ставав дуже зручним, я розслабилася. Стара добра місіонерська поза працює і для мене!"

Катерина, 31 рік

"Я зустріла хлопця з науковим складом розуму, який багато читав та досліджував – хай Бог благословить Інтернет! Ха! Він подарував мені перший оргазм, і спонукав самій досліджувати, як працює моє тіло. Знання це сила! Оргазми схожі на землетрус. Іноді це просто незначні поштовхи, приємні, але досить буденні. Від інших - картини падають зі стін, вони ламають ваше тіло і змушують на деякий час забути, як тебе звати!"

Ліза, 30 років

"Я звикла думати, що ніколи не відчую оргазм. У дитинстві мені говорили, що мастурбація – це брудно, і що жінки ніколи цього не робили. Я вірила у це багато років. Пізніше я просто навчилася симулювати оргазм під час сексу, тому що думала, що саме на це чекає мій партнер. Я завагітніла і народила сина, так і не отримавши жодного оргазму. Тільки після розлучення, у власному будинку, у приватній атмосфері свого житла, я з цікавості купила свою першу іграшку. Це був кролик-вібратор. Він дійсно змінив моє життя! Зараз я точно знаю, що мені подобається, і що мене заводить, і мені більше не соромно за свої почуття по відношенню до себе, сексу і мастурбації."

Тетяна, 37 років

"Отже: я відчуваю оргазм лише через проникнення. Я завжди почувала себе дивною, тому що у багатьох посібниках та книгах про секс підкреслюється, що більшість дівчат не досягають оргазму без стимуляції клітора. Я думаю, важливо підкреслити, що всі жінки різні: немає абсолютних правил щодо того, як це працює, і тому потрібно з'ясувати, що підходить саме для вас."

Анна, 35 років

"Перш за все, не всі жінки можуть досягти кульмінації під час сексу. На мій погляд, дуже важливо про це розповісти та допомогти жінкам зосередитись на тому, що приводить їх до оргазму, і у багатьох випадках (хоча і не завжди) - це стимуляція клітора. Коли ви відволікаєтесь на те, щоб спробувати поводитися сексуально, приховати свій целюліт, прийняти вигідні пози та подбати про освітлення, показати своєму партнерові хорошу техніку і стогнете як порнозірка, то насправді ви не зможете отримати насолоду і досягти оргазму."

Марта, 21 рік

"Для мене, оргазм не настільки важливий для хорошого сексу, як просто відчуття інтимної близькості з кимось; я можу отримати один оргазм, або взагалі не отримати жодного, і все одно це буде чудовий досвід. Мабуть, я щаслива, тому що мій партнер настільки турбується про моє задоволення, що коли у мене виходить «тільки раз», він почувається розчарованим! З іншого боку, якщо чоловік дійсно хоче довести вас до кульмінації, а у вас не виходить, зрештою це напружує, навіть якщо його початкові наміри були добрими. Для мене легше отримати оргазм, якщо на мене не тиснуть. У минулому у мене були партнери, які настільки зосереджувалися на моєму оргазмі, що мені здавалося, я зобов’язана його досягти, і це перетворювалося на тяжку роботу. Іноді оргазм не настає просто без причини - моя здатність досягти оргазму, здається, залежить від конкретної ситуації – і для мене це нормально, це не заважає мені насолоджуватися сексом. Жінок не заохочують маструбувати та вивчати свої власне тіло, свої уподобання та упередження, вивчати, що приносить їм задоволення, а що не підходить для них особисто. Багато міфів навколо жіночого задоволення можуть зашкодити."

Христина, 22 роки

"Ми з моїм останнім партнером зрештою навчилися досягати оргазму разом, і це було справді фантастично. Він просто зациклився на моїх оргазмах, тому ми взаємно мастурбували - і як тільки я підходила до кульмінації, він також отримував оргазм. Він не був всередині мене, але це був наш спільний досвід.

Мій оргазм дуже залежить від досконалого балансу речей - іноді я можу "втратити" оргазм, коли я вже майже на вершині, і, можливо, я зроблю невдалий рух, або він, і все втрачається за секунду!"

Александра, 21 рік

"Мені завжди було ніяково відкрито обговорювати з партнерами свої уподобання, але тепер я зрозуміла, що кращий секс починається з щирості.

Мій оргазм дуже залежить від того, яка ділянка стимулюється, у який день місяця це відбувається, одна я, або з партнером.

Якщо оргазм великий, мої ноги підгинаються, я ледве ходжу, і все, на що я здатна – це відразу провалитися у мирний сон; це як хвиля щастя, що омиває мене.

Для мене ключем до кращого сексу стало глибше розуміння мого власного тіла. Я думаю, впевненість у собі та розслабленість є дуже важливою умовою для досягнення оргазму.

Найкращі оргазми у мене були з партнером, а не наодинці. Я сама можу досягти вершини досить швидко, тоді як під час сексу наростання і задоволення розтягуються. Просто переживання задоволення разом з моїм партнером робить оргазм набагато інтенсивнішим. Я люблю розмови під час сексу, сміх та різні дурниці; для мене важливий не тільки оргазм, а все разом.

Жіночий оргазм настільки важливий. Багато років жінки соромилися і не вивчали свої тіла, і навіть вважали ненормальним отримувати насолоду від сексу. Дівчинкою мені говорили, що секс - це брудно; тільки подолавши це почуття провини і дослідивши себе, я почала почуватися щасливою."