Топ-3 питання про оргазм

ТОП-3 ПИТАНЬ ПРО ОРГАЗМ

Лікар Адам Кей

Я говорю з багатьма пацієнтами про оргазми. І часто вони задають мені питання - наприклад, «Чому ви говорите зі мною про оргазми? У мене зламана щиколотка». Ось відповіді на деякі інші часті питання.

Навіщо потрібен жіночий оргазм?

Не таке дивне питання, як спочатку видається. Призначення чоловічого оргазму очевидне - еволюція заохочує їх до статевого акту, роблячи його приємним, задля розвитку цивілізації. Жінки, з другого боку (хоча це, звичайно, чудово, коли він є), не повинні мати оргазм, щоб завагітніти - у вас може бути двадцять дітей без усіх цих стогонів. Учені вивчали цю таємницю протягом десятиліть, і (що прикро) ми досі не маємо належної відповіді. Зупинилися на тому, що причина та сама, чому чоловіки мають соски - всі люди розвиваються з одних базових будівельних блоків, і зрештою отримують пару «запасних частин», які нам не дуже потрібні. Але ми дуже раді, що вони у нас є!

Чи у всіх жінок є точка G?

Якщо б мені платили по фунту щоразу, коли запитують про точку G, я б зміг профінансувати наймасштабніше дослідження точки G. І, як і всі попередні дослідження, воно, напевно, не дало б ніяких результатів. Точка G – це лохнеське чудовисько сексології - люди шукають її багато років, і ніхто не зміг навести переконливих доказів, що вона існує. Єдине, що ми знаємо напевно, - приблизно у половини жінок є особлива зона у піхві, стимуляція якої приносить їм особливе задоволення. Але розташування цієї зони різне у різних жінок, його так і не змогли однозначно показати на знімках, а половина жінок взагалі не можуть знайти таку зону. Тому я завжди говорю одне: не хвилюйтеся про те, чи ви «нормальна» – практично всі всередині відрізняються. Дізнайтеся, що працює для вас - якщо ви знайдете особливу зону, яка приносить вам задоволення, то насолоджуйтесь цим (незалежно від того, чи є у неї офіційна анатомічна назва), а якщо ні, теж не хвилюйтеся - ви у хорошій компанії: з вами приблизно половина жінок на планеті!

Що таке жіноча еякуляція?

Близько чверті жінок виділяють рідину під час оргазму, і в усьому світі дослідники вивчають, сперечаються та ламають списи, намагаючись прояснити природу жіночої еякуляції. Дехто з учених вважає, що жінка випускає сечу, і провели УЗД, щоб це довести. Інші вивчали жіночий еякулят в лабораторних умовах та вважають, що він виходить із залоз Скіна (також відомих як жіноча простата) у піхві. Крім того, існують дослідження, які підтримують обидві теорії, вважаючи, що є два абсолютно різних типи жіночої еякуляції. Складно сказати, що правильно - і чи ми дізнаємося більше після додаткових вивчень - але важливо не зациклюватися на тому, що відбувається: ви у спальні, а не у кабінеті анатомії. Якщо ви еякулюєте, коли досягаєте кульмінації, не аналізуйте і, звичайно, не соромтеся цього.

Доктор Адам Кей

Доктор Адам Кей отримав диплом лікаря у 2004 році і відтоді працює виключно в акушерстві, у сфері жіночого та сексуального здоров'я. Він є автором медичного бестселера "Невідкладна акушерська та гінекологічна допомога" і пише про медичні проблеми для Cosmopolitan Великобританія. Він також один із найпопулярніших сценаристів комедійних телешоу у країні.