ДОСЛІДЖУЮЧИ ОРГАЗМИ

ДОСЛІДЖУЮЧИ ОРГАЗМИ…

Сексолог Алікс Фокс і доктор Адам Кей обговорюють різні типи жіночих оргазмів, які тільки теоретично можливі - і способи, які можуть допомогти вам їх досягнути

Ви коли-небудь чули про «змішаний оргазм»? Ні, це не коктейль!

Це один із кількох окремих «видів» оргазму, які, на думку деяких фахівців, бувають у жінок. Кожен із них досягається стимулюванням окремих ділянок тіла певними способами, і багато жінок стверджують, що досягають кульмінації вони також по різному.

«Медична спільнота все ще вивчає нервові шляхи, задіяні в оргазмі, але ми вважаємо, що стимуляція різних частин тіла може надсилати різні типи сигналів у головний мозок», - пояснює доктор Адам Кей.

«Невідомо достовірно, чи приводить це до різних фізіологічних типів «великого фіналу», однак, - продовжує він, - ця тема широко дискутується».

Ми знаємо напевно, що не зашкодить вивчити різні типи, щоб виявити свій шлях до найкращого оргазму. Незалежно від того, чи існує наукове пояснення, якщо вам від цього добре, тоді це добра ідея.

Вдягніть свій лабораторний халат - настав час експериментувати…

ДОСЛІДІТЬ КЛІТОРАЛЬНІ ОРГАЗМИ

Яка теорія?

Клітор є класичною «гарячою точкою» для прикладення зусиль, коли ідеться про оргазм. Фактично, деякі дослідження показують, що аж 94% жінок потребують стимуляції клітора для досягнення кульмінації*.

Що говорить наука?

Він може виглядати маленьким, і половина чоловіків у країні можуть не уявляти, де він знаходиться, але клітор відіграє критично важливу роль у жіночій сексуальній насолоді, - він має понад 8000 нервових закінчень, що вдвічі більше, ніж у звичайного члена, - говорить доктор Кей. - І ви можете здивуватися, якщо дізнаєтеся, що довжина середнього клітора близько 9 сантиметрів, хоча більша його частина захована глибоко всередині тіла, як сексуальний айсберг.

 Що робити, щоб перевірити, чи цей стиль підходить для мене?

  • Клітор – саме те місце, у якому гель Durex® Intense творить дива! Спочатку нанесіть 2-3 краплі, або додайте більше, якщо потрібно. Ви маєте помітити хвилі потепління, охолодження та поколювання, завдяки яким відчуття від пальців, іграшок або тертя його тіла о ваше будуть здаватися інтенсивнішими.
  • Варто знати, що для багатьох жінок прямий контакт із клітором здається таким сильним, що його неможливо витримати, це майже боляче. Дотики до капюшона клітора будуть більш приємними.
  • Вібруюча стимуляція клітору може забезпечити ефект, необхідний для посилення притоку крові до статевих органів і активації тисяч нервових закінчень, що приведе до надзвичайного оргазму.

ДОСЛІДІТЬ ОРГАЗМИ У ТОЧЦІ G

Яка теорія?

Вважається, що точка G розташована на 3-7 см в глибині піхви, на передній стінці (у напрямку до пупка, а не до хребта). Деякі жінки говорять, що у них є ділянка, розміром не більше кришки від пляшки, яка видається більш грубою або пухкою, ніж навколишня тканина, особливо, коли вони збуджуються.

Гра з цією зоною може бути чудесною, і дехто присягає, що це може спровокувати оргазм. Менша частина жінок навіть заявляє, що стимуляція точки G може викликати «жіночу еякуляцію»: раптовий витік або бризки рідини з піхви.

Деякі сексологи вважають, що потирання цієї точки фактично стимулює внутрішню частину клітора, про що згадував доктор Кей вище.

Що говорить наука?

За словами доктора Кей, «Якщо ви не можете знайти свою точку G - не панікуйте, оскільки її може не існувати: ряд досліджень вселяють сумніви, що це справжня анатомічна структура. Ніхто не сперечається, що ця область піхви може бути дуже чутливою для деяких жінок, але люди всередині влаштовані по-різному, сприймають речі по-різному, тому експериментуйте і насолоджуйтеся тим, що працює для вас, не думаючи про те, чи це «нормально». 

Що стосується жіночої еякуляції, він каже: «Лікарі не дійшли згоди щодо того, яка саме рідина витікає з жінок під час еякуляції: одні думають, що це рідина, що виробляється органом, який називається залозами Скіна; другі - що це просто сеча; інші стверджують, що це суміш обох рідин».

Ачи дійсно це важливо, якщо відчуття фантастичні?

Що робити, щоб перевірити, чи цей стиль підходить для мене?

  • До точки G може бути складно дістати самостійно. Спробуйте довгий вібратор, або попросіть партнера пальцями погладити цю зону круговими рухами, або зробіть кілька різких рухів йому назустріч.
  • Під час статевого акту поза «собачки» може допомогти досягти точки G, особливо якщо жінка тримає голову вгору, а спину навпаки опускає донизу, натискаючи животом на підлогу.
  • Натискання на лобок – припухлу закруглену зону, де починає рости лобкове волосся, - може створити тиск на точку G ззовні, коли у вас всередині іграшка або пеніс.

ДОСЛІДІТЬ ЗМІШАНІ ОРГАЗМИ

Яка теорія?

Змішаний оргазм може виникнути внаслідок одночасної стимуляції клітора та точки G. Для цього типу оргазму, чим більше, тим краще!

Що говорить наука?

Це суміш того, про що вже сказав доктор Кей! Ідея полягає в тому, щоб стимулювати якомога більше нервів, для отримання більш тривалого та «великого» оргазму.

Що робити, щоб перевірити, чи цей стиль підходить для мене?

Під час партнерського сексу, спробуйте позицію «жінка згори», що дає йому повний доступ до вашого клітора. Він може пестити вас там пальцями або вібром, а коли ви відхиляєтеся назад, його пеніс впирається у передню стінку вашої вагіни.

ДОСЛІДІТЬ МНОЖИННІ ОРГАЗМИ

Яка теорія?

Будьмо чесними: якщо жінці тяжко отримати оргазм під час сексу – або тяжко досягти кульмінації взагалі – новина про те, що у деяких щасливих жінок може бути кілька великих О за раз, може розчарувати. Не кожній жінці доступний такий досвід, тому не сумуйте, якщо вам іще не вдалося відчути доміно оргазмів.

Але залишайтесь відкритими, тому що це на 100% досяжна річ – послідовність оргазмів за короткий проміжок часу, і жінки мають біологічну перевагу перед чоловіками, яка дозволяє їм отримувати такий подарунок.

 Що говорить наука?

«Чоловіки можуть звинувачувати еволюцію у тому, що множинні оргазми – досить рідкісне явище, - пояснює доктор Кей. – Після еякуляції потрібен час для утворення нової сперми, тому чоловіче тіло виробляє гормон, що називається пролактином, який блокує можливості чоловіка, доки він знову не зможе досягти кульмінації. Таким чином, природа захищає їх від безпліддя. Жінки не виробляють стільки пролактину, тому їхня «рефрактерна фаза» - період між оргазмами, - практично нульова».

Що робити, щоб перевірити, чи цей стиль підходить для мене?

  • Якщо ви плануєте спробувати довгий сеанс сексу або самозадоволення, тримайте під рукою лубрикант, щоб уникнути подразнення або натирання! Засоби на водній основі, такі як Durex® Play Feel , підходять для всіх типів шкіри.
  • Вправи Кегеля можуть допомогтирозширити кульмінаційне меню, але жінки, які отримують кілька оргазмів, говорять, що ключем до розблокування серії оргазмів є настрій. Як тільки ви отримаєте перший оргазм, не відключайтесь ментально, не відвертайтесь від партнера і не засинайте; намагайтесь зберегти відчуття присутності та будьте готовою продовжити гру. Ви повинні вірити, щоб досягти!
  • Після оргазму ваші статеві органи зазвичай гіперчутливі, і вам може не сподобатися, якщо вас торкатимуться відразу після кульмінації. Пограйтеся з грудьми або поцілуйтеся трохи, щоб зберегти еротичний настрій, а потім запаліть знову, у пошуках другого раунду, коли ситуація стане більш контрольованою.

* Опитування з кількома варіантами вибору серед 1500 дорослих чоловіків та жінок, у віці від 16 до 64 років, які є сексуально активними. Проведене у 2016 році британським агентством споживчих досліджень Ginger Comms.

АЛІКС ФОКС

Алікс Фокс – лауреат багатьох премій у сфері журналістики, телемовлення та статевої освіти.  Вона щиро вірить у відкриту, чесну бесіду про секс, і вважає, що у кожного має бути доступ до надійної інформації для більш вільного, здорового і щасливого статевого життя.