Breadcrumbs

ОТРИМАТИ ОРГАЗМ РАЗОМ

ОТРИМАТИ ОРГАЗМ РАЗОМ

Ти легко досягаєш оргазму наодинці, але складно, коли ти не сама? Ми підібрали кілька порад від Алікс Фокс, які підвищать шанси досягти оргазму разом з партнером.

Вивчаючи дотики, які вас запалюють, розігрівають і збуджують, маструбуючи та експериментуючи наодинці, ви пізнаєте власне сексуальне єство. Визначаючи для себе, що працює для вас, ви закладаєте прекрасну основу для чудового сексу з партнером.

Однак досить часто жінки виявляють, що навіть, якщо вони здатні довести себе до кульмінації, коли поряд нікого немає, у товаристві партнера оргазм кудись зникає. Їхні O перетворюються на дірку від бублика!

Пояснення можна шукати і в фізичних, і психологічних впливах: ви можете не отримувати потрібний вид або ступінь стимуляції, або не можете до кінця розслабитися.

підсилює  оргазм, підвищуючи чутливість клітора під час статевого акту. Але не існує продукту, який ідеально підходить кожному, особливо, якщо на відсутність вашого оргазму впливають емоції.

Отже, ось кілька пропозицій, які зможуть перетворити чудовий одиночний секс на незабутній тандем і досягти цього невловимого кульмінаційного моменту, навіть якщо ви не одна.

ПОКАЗУЙ І ГОВОРИ:

Мастурбуйте перед своїм партнером, так щоб він точно дізнався, яким саме пестощам ви надаєте перевагу від головно експерта – від вас! Це заняття може бути і пізнавальним, і одночасно глибоко еротичним. Попросіть свого коханого сісти на крісло обличчям до ліжка, потім скажіть, що ви збираєтеся показати шоу - і потребуєте його уваги. Якщо непристойні розмови заводять вас обох, описуйте кожен рух, який ви робите: точки, яких ви торкаєтесь, швидкість, з якою ви рухаєтесь, напрямок і характер руху пальців. Крім того, що це звучить дуже сексуально, проговорювання того, що партнер бачить, допоможе краще запам’ятати і пізніше випробувати на практиці отримані знання.

ХОВАЙСЯ І ПІДГЛЯДАЙ:

Якщо ви соромитеся або нервуєтеся, коли коханець спостерігає, як ви граєтеся з собою, ви можете попросити його підглядати за вами з-за причинених дверей. Так деякі жінки уявляють, ніби вони самі у кімнаті, і поводяться вільніше, а багато чоловіків вважають, що підглядання за «особливими моментами» своєї партнерки дуже збуджує. Або попросіть його сісти за вами – щоб ви не бачили, як він дивиться - і покладіть його  руки на свої, щоб він точно відчував, як ви себе пестите та задовольняєте.

ЗНАЙДІТЬ ПОЗУ ДЛЯ СЕКСУ, ЯКА ПОВТОРЮЄ ВАШУ ПОЗУ ДЛЯ МАСТРУБАЦІЇ:

Ви лежите на животі під час сеансів «ручної праці»? Можливо, стискаєте ноги? Спробуйте зайнятися сексом у тих самих позах, у яких ви себе задовольняєте наодинці, щоб відтворити ефект.

ПОТРЕНУЙТЕСЬ ІЗ «ДРУГОМ НА БАТАРЕЙКАХ:

Придбайте вібратор або фалоімітатор приблизно такого ж розміру та форми, як і член вашого партнера, щоб погратися з ним наодинці. Це дозволить підібрати кут введення та ритм, який може найкраще спрацювати, коли ви разом.

ПОТРЕНУЙТЕСЬ З МАСКОЮ:

У ідеальному світі ми всі пишаємося собою, не соромимося та задоволені своїм тілом. Таке ідеальне тіло – мета, до якої ми відчайдушно прагнемо. А тим часом існують прийоми, які допомагають працювати з вашими комплексами, доки ви вчитеся впливати на своє ставлення до них. Є трюки, які допоможуть вам почуватися вільною та впевненою достатньо для того, щоб насолоджуватися казковим сексом прямо зараз ... що, у свою чергу, підвищить вашу самооцінку загалом.

Якщо вас турбує, як ви виглядаєте під час сексу, пов’язка на очі може стати магічним інструментом. Вдягніть її на партнера, щоб вам не здавалося, ніби на вас витріщаються (відключення зору загострить всі інші відчуття і додасть йому хвилювання також). Або надягніть  її на себе: це допоможе вам зосередитися на кожному дотику та рухові, не відволікаючись на те, як ви самі виглядаєте. Крім того, м'яке світло від свічок згладжує недоліки, а також створює романтичну атмосферу.

ПОДИВІТЬСЯ, ЧИ ЗАМУРЧИТЬ ВАША КИЦЯ У НОВІЙ ПОЗІ:

Існує одна техніка, призначена для максимальної стимуляції клітора, - техніка статевого вирівнювання (англійською coital alignment technique, скорочено "CAT"). Вона дуже схоже на місіонерську позу, але на самій кульмінації чоловік піднімає тіло жінки на 15 сантиметрів вище, ніж звичайно, так що основа його члена впирається прямо у її клітор. Вона може обхопити його ногами або тримати ноги разом. У такій позі складно рухатися швидко, але м'яко коливаючись в одному ритмі, можна довести її до оргазму із запаморочливими результатами.

СХОДІТЬ У ТУАЛЕТ ПЕРЕД СЕКСОМ:

Сечовипускання після сексу допомагає запобігти інфекціям, що передаються статевим шляхом, вимиваючи бактерії, які потрапили в уретру під час статевого акту. Але помочитися перед сексом - теж гарна ідея. Деякі жінки відчувають позиви до сечовипускання безпосередньо перед оргазмом, тому вони стримуються, боячись обмочитися перед коханцем. Якщо ви знаєте, що ваш сечовий міхур порожній, ви будете менше турбуватися, і це допоможе вам досягти кульмінації.

СКЛАДІТЬ ПЛЕЙ-ЛИСТ ДЛЯ НІЧНИХ РОЗВАГ:

Музичний супровід під час сексу не лише створює теплу атмосферу. Він також перекриває шуми, такі як рипіння ліжка, які можуть вбити оргазм, якщо ви боїтеся потурбувати членів сім'ї або сусідів, або просто відволіктися. До того ж, будьмо відвертими: секс може супроводжуватися досить голосними звуками! Хоча це природний результат того, що повітря потрапляє у піхву, а потім знову виривається, і краще не звертати увагу на ці звуки, вони настільки бентежать деяких людей, що практично знищують їхні оргазми. Музика допомагає їх приховати, а якщо ваш хлопець рухає стегнами повільно і плавно, а не працює як насосом, вірогідність появи неприємного чавкання зменшується. Чесне слово!

АЛІКС ФОКС

Алікс Фокс – лауреат багатьох премій у сфері журналістики, телемовлення та статевої освіти.  Вона щиро вірить у відкриту, чесну бесіду про секс, і вважає, що у кожного має бути доступ до надійної інформації для більш вільного, здорового і щасливого статевого життя.