Breadcrumbs

Важко сказати партнерові, що саме ви потребуєте для оргазму?

Як сказати партнерові, що саме ви потребуєте для оргазму?

Будь ласка, будь ласка говоріть, що вам потрібно для оргазму. Вам страшно, ніяково і незручно, але попросити – це один із найкращих шляхів не лише до вашого оргазму, але і до гармонійних стосунків. (І це означає, що причин для відчуття провини немає!)

Чому ви повинні попросити

Задоволення зближує вас. Чим кращий у вас секс, тим більше вам хочеться бути один з одним. Але якщо ви не отримаєте те, що вам потрібно, ви не подвоюєте насолоду – а отже, і не подвоюєте близькість.

Прохання також приносить емоційне задоволення. Розкриваючи свої потреби, ви демонструєте довіру до партнера. Це означає, що ви вірите, що він зможе – і зробить те, що вам потрібно. І коли він це робитиме, між вами виникне відчуття справжнього партнерства.

Прохання – це вулиця з двостороннім рухом. Чим більше ви просите, тим більша вірогідність, що ваш партнер також розкриє свої бажання. (Він теж міг соромитися попросити вас!) Попросіть першою, і ваш коханець, скоріше за все, розкриється і скаже, чого він хоче. Прийміть нові можливості!

Про що ви повинні попросити

Складіть список бажань. Чим чіткіше ви скажете, що вам потрібно для оргазму, тим ефективнішим буде ваше прохання. Отже, спочатку запам’ятайте, що вам сподобалося, коли ви самі доводили себе до оргазму – і на основі цього складіть список ваших побажань. Навіть краще, дозвольте партнеру подивиться, коли ви досягаєте кульмінації, щоб у нього було іще краще уявлення про те, що вам потрібно.

Яка поза? Більшість із нас знають свої улюблені пози, а також пози, які ніколи не працюють. І ми говоримо не просто про статевий акт, а про позу, яка забезпечує найкращі пестощі руками і ротом. Чому б не погратися у гру, пробуючи різні пози на одному побаченні, а потім скласти список трьох основних, які підходять для вас.

Деталізуйте. Чим конкретнішу інформацію ви дасте, тим більше партнер зрозуміє. Тож який рух дійсно працює для вас? Допоможіть своєму партнерові зрозуміти, що вам потрібно для оргазму, запитуючи: як натискати? жорстко, м'яко, ніжно, грубо? Який ритм - повільний або швидкий, однаковий або змінний? Які ще прийоми допоможуть вам перейти за край - глибокий поцілунок, непристойні розмови, покусування мочки вуха?

Як попросити

Підберіть найкращі слова. Вам має бути комфортно з термінами, які ви використовуєте. Пограйте у гру «як це називається?», коли ви та ваш партнер показуєте на різні статеві органи або виконуєте різні рухи. Пробуйте різні слова і фрази, доки вам не буде легко їх використовувати.

Підберіть час. Інтимні розмови у холодному світлі дня можуть бути незручними. Краще зачекайте, доки у вас обох буде відповідний настрій – потім спробуйте розповісти один одному, «Що я хочу, щоб ти зробив для мене…», перетворивши цю розмову на частину прелюдії.

Задайте правильний тон. Якщо вам ніяково висловити своє прохання вголос, спробуйте прошепотіти його на вухо партнера. Направляйте його "так ... так, там ... так більше". Використовуйте коди, де 1 означає "добре", а 10 - "чудесно". Або взагалі відмовтесь від слів та підказуйте йому стогонами та криками.

Будьте позитивною. Замість того, щоб просити партнера * не робити * щось - це не тільки псує настрій, але і не покаже йому, чого ви хочете, - краще просіть «будь-лааааска, давай…» коли він погодиться, реагуйте, щоб партнер бачив, що він робить все правильно.

Не чекайте миттєвих результатів. Яким би не був хорошим ваш коханець, він, напевно, не зможе з ходу засвоїти, як допомогти вам досягти кульмінації. Тому вважайте це постійним тренуванням - будьте готові наставляти, заохочувати та підбадьорити, коли це потрібно.

П.С. Прохання не повинне бути єдиним. Вам потрібні різні прийоми для задоволення у різний час ... коли ви напружені або розслаблені ... коли ви дорослішаєте або після народження дитини. Тому, якщо ви один раз наважилися попросити … не зупиняйтесь!

Сьюзен Квільям, 09/16

Сьюзен Квільям

Сьюзен Квільям тренує, пише, викладає та консультує з питань сексуальної близькості. Вона є автором посібника «Нова насолода від сексу», веде колонку про секс та відносини у відомому журналі, є радником з психології в Асоціації сексуальної допомоги, виступає у раді з питань сексуальності та сексуального здоров’я у Королівській медичній спільноті.