Поширені запитання

1. Чому саме Durex®?

Ми виготовляємо презервативи вже понад 80 років. Надбаний досвід дав змогу Durex® стати світовим лідером у цій категорії.

Усі наші презервативи розроблено з матеріалів найвищої якості. Кожен продукт протестовано за допомогою електроніки на відсутність браку. Інновації в усьому – ось наше кредо.

Це означає, що всі презервативи Durex® мають спеціальну анатомічну форму «Easy-on», яка забезпечує не лише швидке та легке надягання, але й комфорт і безпеку під час використання.

2. Як Durex® перевіряє якість своїх презервативів?

Кожен презерватив Durex® перевіряється за допомогою електроніки на порушення цілісності та на відповідність стандартам.

Окрім цього, вибрані випадковим чином зразки з кожної партії перевіряються за допомогою спеціального тесту на максимальне розтягування.

Після перевірки на відповідність стандартам розміру і товщини зразки продуваються повітрям для перевірки на міцність і еластичність. (Презервативи Durex® витримують навантаження до 40 літрів повітря без пошкоджень.)

Крім того, на них чекає «водяний» тест, який перевіряє на протікання: презервативи наповнюють водою, залишають наповненими протягом однієї хвилини і перекочують по спеціальному папері, на якому помітне навіть найменше протікання.

Щомісяця на фабриках Durex® проводяться близько двох мільйонів таких тестів.

3. Яким стандартам відповідає Durex®?

Презервативи Durex® створили новий світовий стандарт якості, об’єднавши і вдосконаливши всі відомі національні та міжнародні стандарти.

Ми підвищили вимоги до якості Durex®, щоб бути впевненими, що як і раніше, перевершуємо чинні нормативи.

Наприклад, за міжнародними вимогами презерватив повинен витримувати 18 літрів повітря. Наш стандарт ‒ 22 літри. Однак, на практиці будь-який презерватив Durex® здатен витримати до 40 літрів!

4. Чи справді більш тонкі презервативи частіше рвуться?

Ні. Насправді товщина презерватива і безпека його використання ніяк не пов’язані.

5. Чи можу я використовувати презервативи з різними смаками як для орального, так і для вагінального сексу?

Презервативи Durex® зі смаковими добавками створені передусім для вагінального сексу. Проте ви можете використовувати їх і для орального сексу, адже це безпечно. Ми рекомендуємо користуватися двома різними презервативами для орального і вагінального сексу.

6. Чи безпечно користуватися презервативом під водою або в душі?

Досліджень з використання презервативів у воді або під водою не проводили. Однак ризик зісковзування, наприклад, за цих умов зростає. Морська сіль, швидше за все, не може пошкодити презерватив, але хімічні речовини, що додають у басейни (зокрема хлор і озон), можуть. Масла для ванни та інші хімічні рідини, що використовують у душі, здатні негативно вплинути на латексний матеріал.

7. Що означають цифри на звороті упаковки (фольги) презерватива? Ви можете сказати, де був придбаний цей продукт?

Вся інформація про продукт займала б надто багато місця, тому ми лишаємо лише номер партії для контролю санітарних інстанцій. Однак загальні відомості ми зможемо вам надати.

Фольгу та картонну упаковку Durex® нумерують: на них позначають термін придатності щойно вони випускаються із заводу. Зазвичай надходження до нашого складу займає близько 90 днів, звідси продукт поставляється у пункти роздрібної торгівлі. Зазначений на етикетці проміжок часу - термін придатності, протягом якого продукт здатен зберігати свої властивості. Згідно досліджень, термін придатності презервативів Durex® сягає до 5 років.

Наприклад, термін придатності 2014-05 говорить про те, що презерватив було виготовлено у травні 2009 року і, швидше за все, він надійшов у продаж після червня 2009.

8. Навіщо використовувати гелі-змазки?

Тривалий час вважалося, що гелями-змазками користуються лише геї або жінки з вагінальною сухістю. Але зараз усе більше людей користуються гелями-змазками, щоб покращити відчуття під час сексу.

Гелі-змазки серії Durex® Play створені, щоб ви отримали свій найкращий сексуальний досвід!

9. Чи можу я використовувати презервативи для анального сексу?

На сьогодні не існує спеціальних стандартів виробництва презервативів для анального сексу. Тому рекомендується використовувати презервативи з додатковою змазкою на водній або силіконовій основі, щоб зменшити ризик зісковзування чи пошкодження презерватива.

10. Якщо у жінки недостатньо власної змазки, чи означає це, що вона не збуджена?

Ні, змазка в жінки може зникати із багатьох причин: через стрес, після пологів, після використання тампонів, а також під час змін гормонального фону.

11. Чи безпечно використовувати гелі-змазки з презервативами?

Так. Гелі-змазки Durex® мають водяну основу, що робить їх використання з презервативами абсолютно безпечним.

12. Для яких частин тіла я можу використовувати гелі-змазки?

Де завгодно і як завгодно. Лубриканти Durex® Play безпечні для використання на всьому тілі. Але ми не рекомендуємо використовувати лубриканти з ефектом поколювання для анального сексу. У цьому випадку деякі люди можуть відчувати дискомфорт.

13. Чи можна використовувати гелі-змазки з масажерами?

Для багатьох людей масаж із використанням лубриканта ‒ це приємне відкриття. Він дає змогу масажерові безперешкодно ковзати по тілу, забезпечуючи інтенсивніші відчуття.

Усі гелі-змазки Durex® Play абсолютно безпечні в поєднанні з будь-якими масажерами і легко змиваються водою.

14. Як мені використовувати гель-змазку і скільки її потрібно?

Не існує жодних правил. Усе, що ми можемо порадити, ‒ розслабтеся, насолоджуйтеся і експериментуйте!

Якщо ви використовуєте лубрикант уперше, видавіть його незначну масу на пальці, потім нанесіть на інтимні зони. Ви можете використовувати гель-змазку і коли надягли презерватив, і до цього.

Намагайтеся не використовувати забагато змазки до того, як надягнули презерватив, інакше він може зісковзнути під час сексу.

15. На кого розраховані масажери: на чоловіків чи жінок?

Масажери були розроблені для жінок, хоча вони можуть використовуватися як на одинці, так і з партнером. Крім того, не можна забувати, що чоловіки теж не проти насолоди під час масажу.

16. Чи можна користуватися масажерами Durex® під душем?

Так, усі продукти Durex® Play Vibrations безпечні при користуванні у воді.