Гель для інтимного застосування Durex® Intense Orgasmic, 10 мл

Упаковка: 10 мл

Опис продукту

Гель для інтимного застосування Durex® Intense Orgasmic створений спеціально для жінок. Нанесіть лише кілька крапель гелю на клітор під час попередніх ласк, і особливе поєднання компонентів може подарувати більш яскраві, приємні та хвилюючі враження. Посильте її кульмінаційний момент, і Ваш сексуальний досвід стане незабутнім!

Вода, пропіленгліколь, гліцерин, гідроксиетилцелюлоза, ПЕГ-40 гідрогенізована касторова олія, ароматизатор, бензойна кислота, гідроксид натрію.

Зберігати при кімнатній температурі в недоступному для прямих сонячних променів та захищеному від вологи місці. Зберігати в недоступному для дітей місці. Використати протягом 6 місяців після відкриття флакона. Строк придатності 2 роки. Дату закінчення строку придатності та партію виробництва див. на упаковці. Дата виготовлення: за 2 роки до дати вказаної на упаковці.

Вийміть гель з коробки. Зніміть ковпачок з флакона, поверніть верхню частину на чверть оберту і натисніть на помпу кілька разів. Під час першого використання може знадобитися до 10 натискань до виходу продукту. При наступному використанні потрібний об’єм вдасться отримати швидше. Ніжними дотиками нанесіть на клітор та інтимні зони лише 2 - 3 краплі гелю (близько 20 використань в одному флаконі). Оскільки однакових людей не буває, Вам може вистачити і двох крапель, а може знадобитися і більше. Не поспішайте і приділіть час, щоб зрозуміти, як Ваше тіло реагує на гель для інтимного застосування Durex® Intense Orgasmic і отримайте від нього максимальний ефект.

Гель для інтимного застосування DUREX® Intense Orgasmic.
Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 602-123-20-3/37 від 23.09.2016. Уповноважений представник в Україні: ТОВ ""Реккітт Бенкізер Україна"", 04073, Україна, м. Київ, проспект Степана Бандери, 28-А, літера Г, офіс 80, тел. + 38 (044) 390-50-41. Телефон для повідомлення про небажані явища: 0-800-300-338. Дзвінки зі стаціонарних телефонів по Україні безкоштовні. Вартість дзвінків з мобільних телефонів визначається згідно з тарифами мобільного оператора. Електронна адреса: contact_ua@rb.com

Використовуйте згідно з інструкцією. Уникайте потрапляння в очі, на ушкоджену шкіру або рани. Якщо гель викликає подразнення, припиніть використання. Зверніться до лікаря, якщо подразнення зберігається. Проконсультуйтеся з лікарем щодо використання в період вагітності або годування груддю. Не є лубрикантом. Не є харчовим продуктом. Підходить для використання з виробами із латексу. Без запаху. Не містить парабенів.