Інтимна гель-змазка Durex® Play Massage 2in1 Sensual, 200 мл

Це м'який, шовковистий масажний гель з ніжним ароматом іланг-ілангу, що пробудить ваші почуття.

Упаковка: 200 мл

Опис продукту

Durex представляє нову колекцію Massage Moods. Гель Play Sensual Massage 2в1 містить екстракт іланг-ілангу - квітки, що росте в тропічних лісах на островах Тихого океану. Гель Play Sensual Massage 2в1 має м'яку шовковисту текстуру і є настільки делікатним, що може використовуватися на всіх ділянках тіла, включно з інтимними зонами. Крім того, гелю властивий приємний аромат, що сприяє збудливій дії. Наш спеціально розроблений флакон з унікальним масажним аплікатором зробить застосування ще комфортнішим.

Зберігайте гель-змазку Play Massage 2в1 у прохолодному сухому місці, далеко від сонячного світла. Використовуйте протягом трьох місяців з моменту відкриття. Продукт безпечний для вживання, проте його краще тримати в недоступному для дітей місці.

Відкрийте кришку, злегка натисніть і м'яко нанесіть на тіло.

Інтимна гель-змазка DUREX Play Massage 2 in 1 Sensual.
Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 602-123-20-3/1588 від 29.01.2019. Уповноважений представник в Україні: ТОВ ""Реккітт Бенкізер Україна"", 04073, Україна, м. Київ, проспект Степана Бандери, 28-А, літера Г, офіс 80, тел. + 38 (044) 390-50-41. Телефон для повідомлення про небажані явища: 0-800-300-338. Дзвінки зі стаціонарних телефонів по Україні безкоштовні. Вартість дзвінків з мобільних телефонів визначається згідно з тарифами мобільного оператора. Електронна адреса: contact_ua@rb.com

Гель-змазка Play Massage 2в1 розчиняється у воді та легко змивається. Це нелипка речовина, що не залишає плям, але краще уникати контакту з очима. У разі подразнення припиніть використання гелю. Якщо подразнення триває, зверніться до лікаря.