Інтимна гель-змазка Durex® Naturals, 100 мл

Особливості продукту

  • Durex® Naturals – це перший 100% натуральний інтимний гель Durex!
  • Містить у складі пребіотики, що сприяють балансу мікрофлори шкіри та піхви.
  • Має оптимальний для жіночої інтимної зони рівень рН (від 3,5 до 4,5).
  • Без ароматизаторів і барвників.
  • Сприяє зволоженню інтимних зон, забезпечуючи приємні відчуття і комфорт.

Упаковка: 100 мл

Опис продукту

Інтимна гель-змазка Durex® Naturals - це 100% натуральний продукт, призначений для того, щоб зробити інтимні моменти приємними, природними та хвилюючими. Склад на водній основі не містить ароматизаторів та барвників. Гель-змазка має біологічно сумісний рН за рахунок вмісту пребіотиків.Продукт сприяє зволоженню інтимних зон, забезпечуючи приємні відчуття та комфорт. Склад продукту дозволяє використовувати його разом з латексними виробами і сексуальними іграшками.

Вода, гліцерин, пропандиол, ксантанова смола (каучук), інулін, бензойна кислота, альфа-глюкановий олигосахарид, лактат калія, молочна кислота

Зберігати у сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці при кімнатній температурі. Зберігати у недоступному для дітей місці. Використати протягом 3-х місяців після першого відкриття упаковки.

Зніміть кришку, видавіть декілька крапель, нанесіть на інтимну зону і насолоджуйтесь.

Інтимний гель-змазка DUREX® Naturals.
Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 602-123-20-3/11742 від 20.04.2017
Уповноважений представник в Україні: ТОВ ""Реккітт Бенкізер Україна"", 04073, Україна, м. Київ, проспект Степана Бандери, 28-А, літера Г, офіс 80, тел. + 38 (044) 390-50-41. Телефон для повідомлення про небажані явища: 0-800-300-338. Дзвінки зі стаціонарних телефонів по Україні безкоштовні. Вартість дзвінків з мобільних телефонів визначається згідно з тарифами мобільного оператора. Електронна адреса: contact_ua@rb.com

Уникати потраплянню в очі. Не наносити на ушкоджену та подразнену шкіру. Не використовувати при пошкодженні упаковки. Не використовувати при підвищеній чутливості до будь-якого з інгредієнтів продукту. Використовувати тільки за призначенням. При випадковому проковтуванні дитиною звернутися до лікаря. Перед застосуванням цього продукту під час вагітності або в період годування проконсультуйтеся з лікарем. У випадку небажаних явищ зверніться до лікаря. Не застосовувати після закінчення строку придатності. Якщо Ви відчуваєте подразнення, припиніть використання цього гелю-змазки. Містить 100% натуральні інгредієнти.