Інтимна гель-змазка Durex® Play Heat, 50 мл

Цієї ночі вам буде гаряче!

Упаковка: 50 мл

Опис продукту

Подми на змазку, щоб збільшити зігріваючий ефект і підсилити чутливість. Гель виготовлений на водній основі, його можна застосовувати з презервативами. Нейтральний pH, липка текстура, не залишає плям.

Зберігайте гель-змазку Play Heat в прохолодному сухому місці, далеко від сонячного світла. Використовуйте протягом трьох місяців з моменту відкриття. Продукт безпечний для вживання, проте його краще тримати в недоступному для дітей місці.

Відкрийте кришку, поверніть дозатор і злегка натисніть. Нанесіть трохи гелю-змазки. Використання змазки може додати пікантності вашому сексуальному життю. Експерементуйте з різними запахами і текстурами, аби підібрати саме ті, що підходять вам найкраще. Час від часу, незалежно від того, наскільки ви збуджені, організм не виробляє достатньої кількості змазки, і в цьому випадку для приємніших відчуттів можна використовувати лубриканти. Змазка також ідеально підходить для застосування із вібраторами. Гелі-змазки на водній основі чудово поєднуються з презервативами Durex, втім продукти на масляній основі можуть їх пошкодити, тому перевіряйте склад перед застосуванням. Будьте певні, усі гелі-змазки Durex підходять для використання із презервативами!

Інтимна гель-змазка DUREX Play Heat.
Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 602-123-20-3/8246 від 16.04.2019
Уповноважений представник в Україні: ТОВ ""Реккітт Бенкізер Україна"", 04073, Україна, м. Київ, проспект Степана Бандери, 28-А, літера Г, офіс 80, тел. + 38 (044) 390-50-41. Телефон для повідомлення про небажані явища: 0-800-300-338. Дзвінки зі стаціонарних телефонів по Україні безкоштовні. Вартість дзвінків з мобільних телефонів визначається згідно з тарифами мобільного оператора. Електронна адреса: contact_ua@rb.com

Гель-змазка Play Heat розчиняється у воді і легко змивається. Це нелипка речовина, що не залишає плям. У разі подразнення припиніть використання гелю. Якщо подразнення триває - зверніться до лікаря. Уникайте контакту гелю-змазки з очима.