Інтимна гель-змазка Durex® Play Sweet Strawberry, 50 мл

Насолоджуйтеся смаком і ароматом полуниці цілий рік - додайте ще більше смаку до вашого сексуального життя!

Упаковка: 50 мл

Опис продукту

Гель-змазка Play Sweet Strawberry - це веселий фруктовий спосіб підсолодити ваш секс. Насолоджуйтеся смаком і ароматом полуниці цілий рік!

Продукт не містить цукру. Підходить і для орального, і для вагінального сексу.

Зберігайте гель-змазку Play Sweet Strawberry в прохолодному сухому місці, далеко від сонячного світла. Використовуйте протягом трьох місяців з моменту відкриття. Продукт безпечний для вживання, проте його краще тримати в недоступному для дітей місці.

Відкрийте кришку, поверніть дозатор і злегка натисніть. Нанесіть трохи гелю-змазки. Використання змазки може додати пікантності вашому сексуальному життю. Експерементуйте з різними запахами і текстурами, аби підібрати саме ті, що підходять вам найкраще. Час від часу, незалежно від того, наскільки ви збуджені, організм не виробляє достатньої кількості змазки, і в цьому випадку для приємніших відчуттів можна використовувати лубриканти. Змазка також ідеально підходить для застосування із вібраторами. Гелі-змазки на водній основі чудово поєднуються з презервативами Durex, втім продукти на масляній основі можуть їх пошкодити, тому перевіряйте склад перед застосуванням. Будьте певні, усі гелі-змазки Durex підходять для використання із презервативами!

Гель-змазка Play Sweet Strawberry розчиняється у воді та легко змивається. Це нелипка речовина, що не залишає плям. У разі подразнення припиніть використання гелю. Якщо подразнення триває - зверніться до лікаря. Уникайте контакту гелю-змазки з очима.