Презервативи Durex® Extra Safe, 12 шт

Трохи товстіші, ніж наші стандартні презервативи - для тих, кому потрібна повна впевненість без шкоди комфорту.

Особливості продукту

  • Номінальна ширина 56 мм
  • Прозорі презервативи з додатковою змазкою, особливої форми з накопичувачем
  • Спеціальна анатомічна форма «Easy-On» (легкість в надяганні)
  • Дерматологічно протестовані
  • 100% перевірені електронікою

Упаковка: 12 шт.

Опис продукту

Durex Extra Safe розроблені для тих, кому потрібна абсолютна впевненість у тому, що презерватив безпечний. Однак, це не означає, що якщо ви хочете спокою і надійності, то доведеться пожертвувати комфортом - із Durex Extra Safe вам не доведеться цього робити.
Завдяки особливій технології виробництва, презервативи не мають неприємного запаху. Все передбачено для того, аби ви могли розслабитися і насолоджуватися безпечним сексом.

Зберігати в сухому та недоступному для прямих сонячних променів місці. Зберігати при температурі 0С°-25С°.

Будь ласка, уважно прочитайте пам'ятку всередині упаковки, особливо якщо ви збираєтеся використовувати презервативи для орального або анального сексу. Використання гелів-змазок Durex® Play з презервативами може збільшити насолоду від сексу. Всі гелі-змазки Durex®Play (крім Play Tingle) безпечні для використання з презервативами. Дерматологічно тестовані. Презервативи призначені тільки для одноразового застосування. Якщо ви відчуваєте дискомфорт або подразнення під час використання презерватива, припиніть використання. Якщо симптоми триватимуть, будь ласка, зверніться до лікаря.