Презервативи Durex® Dual Extase, 12 шт

Презервативи Durex Dual Extase створені для того, щоб обидва партнери змогли отримати оргазм одночасно.

Особливості продукту

  • Номінальні розміри: довжина - 195 мм, ширина - 56 мм
  • Спеціальна гель-змазка для продовження задоволення. Містить бензокаїн 5%
  • Прозорі презервативи зі змазкою, особлива форма з накопичувачем
  • Спеціальна анатомічна форма «Easy on»
  • 100% перевірені електронікою

Упаковка: 12 шт.

Опис продукту

Презервативи з ребрами та крапками на зовнішній стороні і анестетиком (бензокаїном) в середині презервативу. Призначені для одночасного оргазму: крапки та ребра прискорюють її, а анестетик сповільнює його.

Зберігати в сухому та недоступному для прямих сонячних променів місці. Зберігати при температурі 0С°-25С°.

Будь ласка, уважно прочитайте пам'ятку всередині упаковки, особливо якщо ви збираєтеся використовувати презервативи для орального або анального сексу. Використання гелів-змазок Durex® Play з презервативами може збільшити насолоду від сексу. Всі гелі-змазки Durex®Play (крім Play Tingle) безпечні для використання з презервативами. Дерматологічно тестовані. Презервативи призначені тільки для одноразового застосування. Якщо ви відчуваєте дискомфорт або подразнення під час використання презерватива, припиніть використання. Якщо симптоми триватимуть, будь ласка, зверніться до лікаря.

Увага: гель-змазка на цих презервативах може спричинити виникнення висипу, подразнення, печіння чи свербіння. Не використовуйте ці презервативи, якщо у когось із партнерів є чутливість до місцевих анестетиків. Змивайте змазку після використання презервативу. У випадку подразнення шкіри припиніть використовувати презерватив. Якщо це не допомагає, зверніться за допомогою до лікаря. Не використовуйте презервативи за наявності у вас чи у вашого партнера ділянок шкіри із запаленням чи ранами. Якщо у вас чи у вашого партнера ускладнюється дихання або синіють губи під час використання цього виду презервативів, негайно припиніть використання і викличте лікаря.