Випадковий статевий акт: що можна, а що ні?

Любовні й сексуальні стосунки між людьми — це прекрасно. Але трапляються ситуації, коли ви не прагнете будувати серйозних стосунків. У вас наразі інші цілі, робота відбирає майже весь час. А можливо, ви ще не оговталися від попередніх невдалих стосунків. Або ж ви тільки-но повернулися з веселого відпочинку і жадаєте продовження… У таких випадках зізнайтеся собі чесно: зараз вам потрібні інтимні стосунки без зобов’язань. Аби вони були безпечними і якомога приємнішими, дотримуйтеся кількох простих правил.

Захистіть себе

Кожен новий партнер — це новий ризик для вашого здоров’я. Якщо ви не використовуєте презерватив, то існує ймовірність підчепити статеву інфекцію або ж завагітніти, не бажаючи цього. Незахищені оральні пестощі також небезпечні через ризик заразитися статевими інфекціями.

Дивіться і вчіться

Звертайте увагу на статеві органи партнера — на них не має бути запалень, виразок тощо. Прислухайтеся до своїх відчуттів — якщо відчуваєте біль під час статевого акту, це має вас насторожити. Презерватив, на жаль, не може захистити від усіх захворювань. Тому спершу думайте, а потім дійте. Якщо сумніваєтеся в партнерові — не займайтеся з ним сексом.

Регулярно проходьте медичне обстеження

Більшість інфекційних захворювань проходять без явних симптомів, тому аналізи — це єдиний вірогідний спосіб дізнатися, чи ви здорові.

Захистіть свої почуття

Більшість інфекційних захворювань проходять без явних симптомів, тому аналізи — це єдиний вірогідний спосіб дізнатися, чи ви здорові.

Захистіть свою репутацію

Якщо ви хочете інтимної близькості, щоб відчути себе коханим або впевненішим у собі, партнер на одну ніч — не найкращий варіант. Зрештою, сексуальне задоволення ви можете отримати самостійно, уникнувши зайвих переживань.

Бережіть себе

Погоджуватися піти додому до людини, з якою ви щойно познайомилися, — небезпечно. Та якщо ви все ж не встояли перед такою пропозицією, обов’язково повідомте друзям, куди, з ким ви пішли й коли повернетеся. Не запрошуйте нового знайомого до себе. Прокинувшись уранці, ви можете не побачити в квартирі ні цієї людини, ні своїх дорогоцінних речей.

Будьте чесними

Говорити неправду, щоб затягнути когось у ліжко, — негідно. До того ж це може призвести до неприємностей. Неважливо, чому ви брешете: щоб зберегти репутацію чи щоб викликати ревнощі свого колишнього. Брехня заради інтиму завжди має сумні наслідки.

Вибирайте партнера ретельно

Якщо й мати з кимось випадковий інтимний зв’язок, то краще зі знайомою людиною. Такі стосунки допустимі, якщо між вами є довіра, симпатія і повага. Не використовуйте для інтиму без зобов’язань людину, яка давно закохана у вас, адже це нечесно стосовно неї.

Поважайте свого партнера

Випадкові інтимні стосунки мають дарувати задоволення обом. Дбайте про задоволення вашого партнера так само, як про своє.

Поважайте себе

Розглядайте випадковий інтимний зв’язок як спосіб отримання сексуального задоволення, тільки якщо ви можете після статевого акту зберегти самоповагу. Якщо наступного дня ви почуваєтеся пригнічено, відчуваєте емоційний дискомфорт, подумайте, чи підходить вам такий тип стосунків узагалі.

 

Зміст сайта призначений для аудиторії 18+