Задоволення для обох партнерів

Втомились від буденного сексу? Durex підготував для вас 8 нових поз для сексу, які не вимагають акробатичних здібностей.

Ноги вверх

Любиш експерименти в ліжку? Ця незвичайна поза для таких, як ти. Чоловік має сісти на ліжко або підлогу, розвести ноги та зігнути їх у колінах. Жінці необхідно осідлати його та закинути ноги йому на плечі. Ця поза подарує дуже круті враження!

G-тачка

Чоловік має стати на коліна, як у догі-стайл позі, а жінка — лягти перед ним та припідняти таз. У цій позі дуже легко досягти оргазму, адже чоловік активно стимулює точку G.

Догі-стайл

Класична, але яка приємна, уух! Чому усі в захваті від пози догі-стайл? Вона дуже проста, але викликає купу сильних відчуттів. Саме в ній найкраще стимулюється точка G. Крім того, є в догі-стайл щось тваринне, правда? Добре підходить як для агрессивного сексу, так і для романтичного.

Кохання під кутом

Жінки, які бажають тримати все під контролем, мають спробувати секс зверху на чоловікові. Наприклад, позу перевернутої вершниці. Необхідно осідлати чоловіка, але спиною до його обличчя. Ця поза дуже сексуальна! Жінка зможе домінувати, а для чоловіка відкривається гаряча картинка.

Бугі-вугі

Якщо ви втомились від сексу на ліжку, спробуйте нові місця. Наприклад, для цієї пози гарно підходить крісло. Чоловік має сісти у крісло, а жінка — обережно сісти на нього зверху, спиною до обличчя. Ця поза особливо сподобається чоловікові, адже він зможе трохи перепочити та зняти напругу. А жінка зможе контролювати кут проникнення: чим сильніше нахилитися, тим глибше чоловік увійде всередину.

Вдосконалена місіонерська

Виснажилися від гарячого пристрасного сексу? У цій позі ви зможете трохи перепочити та насолодитися одне одним.

Спробуйте варіацію на тему місіонерської пози! Покладіть декілька невеликих подушок під таз жінки — це сприятиме глибшому проникненню. У цій позі гарно стимулюється точка G та клітор. Отримайте одночасно усі типи задоволення!

Глибоке присідання

Чоловік має сісти на коліна, а жінка присісти спиною до нього. Почніть з повільного темпу, потрохи прискорюючись і збільшуючи ритм та амплітуду. А якщо ви бажаєте загострити відчуття, спробуйте цю позу перед дзеркалом!

Повний рок-н-рол

Знову варіація на тему місіонерської пози, але вже більш складніша. Її особливість в тому, що ноги партнерки знаходяться на плечах чоловіка. Ця поза гарно підходить для завершення статевого акту. У процесі ви зможете пестити одне одного, цілуватись та насолоджуватись процесом.

 

Зміст сайту призначений для аудиторії 18+