Поради для нього та для неї

Немає сумнівів, що ви з партнером не новачки у сексуальних справах і оральний секс для вас не таємниця, але секрети, які Durex зібрав, стануть в нагоді всім!

Створіть комфорт

Для жінок сексуальний стимул працює, коли присутній романтичний контекст! ;) Тому оральному сексу не завадить трохи романтики!

Перш ніж почати, переконайтеся, що ви з партнером перебуваєте у затишному місці, де точно можна відчувати себе розслабленими. Красиві подушки, м'яка постіль, ароматні свічки — все це допоможе зробити оральний секс незабутнім!

Не думайте про оргазм

Партнери дуже часто концентруються на оргазмі, а не насолоджуються шляхом до нього! Саме це може зіпсувати оральний секс та відносини між вами!

Головне — насолоджуватися інтимною близькістю, навіть якщо вона буде взагалі без кульмінації! У сексі важливий сам процес: обійми, поцілунки, погляди...

Пам'ятайте про це, і ставлення до сексу зміниться в кращу сторону!

Слухайте мову тіла

Дуже важливо, щоб партнери давали сигнали один одному під час сексу! Тому звертайте увагу на мову тіла та дихання своєї половинки! Наприклад, стегна партнерки можуть розказати багато цікавого про її задоволення. Якщо вона робе ними кругові рухи або піднімає їх з ліжка, то, швидше за все, їй неймовірно приємно!

До речі, оральний секс не повинен нагадувати німе кіно. Кожен чоловік/жінка любить, коли його кохана/її коханий не соромиться показати своє задоволення за допомогою спокусливих вигуків.

Використовуйте лубрикант — інтимний гель-змазку durex®

Якщо ви хочете допомогти своїй коханій у досягненні оргазму ще більше, то варто спробувати гель для підвищення чутливості. Наприклад, Durex® Intense Orgasmic. Він створений спеціально для жінок для посилення оргазму! Особливе поєднання компонентів дарує більш яскраві, приємні та хвилюючі враження.

Також обов'язково спробуйте під час орального сексу щось солодке, наприклад, інтимний гель-змазку Durex Play Sweet Strawberry. У цього гелю дуже ніжний аромат та приємний смак!

Повірте, Sweet Strawberry буде до смаку як для нього, так і для неї! ;)

Спробуйте іграшки

Губи — це основний інструмент задоволення під час орального сексу, але немає правил, які говорять, що вони не можуть мати помічників!

Вібратори та інтимні масажери зроблять оральний секс набагато цікавішим для обох.

Пам'ятайте, що не слід до чогось примушувати свого партнера, але варто спокушати, пропонувати і пробувати. Наростання збудження відкриває нові шляхи насолоди. У такі моменти зникають заборони, бо секс — це творчість, а Durex допоможе розкрити ваші таланти!

 

Зміст сайту призначений для аудиторії18+