Пізнавай своє тіло і полюби його!

Що ліпше ви знаєте своє тіло, то більше насолоди маєте. Звичайно, досвідчені чоловіки досить обізнані у своїх відчуттях, але детальніше вивчення власних можливостей ніколи не завадить. Дізнайтеся, на що здатен ваш пеніс, і майстерно використовуйте його можливості!

Стовбур

Це головна частина пеніса, яка збільшується в розмірах, коли ви збуджуєтеся. Чоловіків можуть непокоїти його довжина чи товщина. Але, чесно кажучи, для жінок це не так важливо, адже будь-який член має свої переваги.

Якщо вас бентежить, що член має викривлену форму, то проконсультуйтеся з лікарем. Це може бути зумовлено деякими захворюваннями або травмами під час занадто бурхливої близькості (але ви б помітили момент травмування!). Як правило, незначне вроджене викривлення — це нормально, воно є в більшості чоловіків. Тому причин турбуватися немає. Навпаки, так навіть простіше дістатися до точки G.

Головка

Це найчутливіша частина статевого члена. Вінець (проходить по колу головки) і вуздечка крайньої плоті (невелика шкірна складка під головкою) — особливо чутливі. Вплив на ці ділянки — дієвий спосіб здобути максимум утіхи. Але якщо ви не бажаєте передчасного сім’явилиття, то краще уникати їх стимуляції.

Від збудження головка темнішає і набухає, оскільки наповнюється кров’ю. У деяких чоловіків буває грибоподібна головка, яка може стати причиною дискомфорту під час використання звичайних презервативів, але Durex® узяв до уваги цю особливість і створив презервативи анатомічної форми.

Сечівник

Сечівник — це трубчастий орган сечостатевої системи, який сполучає сечовий міхур із зовнішнім середовищем. Ним також виходить сперма під час оргазму. Деяким чоловікам подобається стимуляція зовнішнього отвору сечівника, іншим вона здається занадто інтенсивною, тому будьте обережні у своїх діях. Не рекомендуємо вводити сторонні предмети в сечівник, якщо ви не хочете потрапити до лікарні.

Крайня плоть

Крайня плоть — це складки шкіри, які прикривають головку статевого члена. У деяких чоловіків її видалено з релігійних чи медичних міркувань (наприклад, якщо вона затісна і завдає дискомфорту). Утім, переваги обрізання поки що науково не доведено. Крайня плоть допомагає захистити головку і як слід зволожити член. Тому чоловікам із видаленою крайньою плоттю може знадобитися більше гелю-змазки для ручної стимуляції.

 

Зміст сайта призначено для аудиторії 18+