Що таке точка G?

Усі говорять про точку G! Мабуть, про існування Лох-Неського чудовиська сперечаються з меншим запалом, ніж про те, чи насправді існує ця легендарна точка. Учені так і не дійшли одностайної думки щодо цього! Одні вважають, що точка G — це просто продовження клітора. Інші ж переконані в тому, що це всього лише популярний міф. Поки фахівці дискутують, одне можна сказати напевно: кожна жінка по-своєму неповторна.

Уважають, що точка G розміщена на передній стінці піхви, на глибині кількох сантиметрів. Одні жінки відчувають неймовірну насолоду під час упливу на точку G, в інших її стимуляція не зумовлює нічого, крім бажання відвідати туалет. А комусь і зовсім не вдається її відшукати. Утім у сексології відомі випадки, коли жінки під час стимуляції цієї зони відчували розрядку, яку за інтенсивністю можна порівняти з чоловічою, і навіть еякулювали.

Час перевірити це! Щоб виявити точку G, прослизніть пальцем усередину піхви, а потім зігніть його гачком, ніби кличете когось. Повільно досліджуйте стінку піхви та стежте за своїми відчуттями: точка G схожа на невелику опуклість. Пестьте її далі рухами по колу й невдовзі дізнаєтеся, збуджує вас така стимуляція чи ні. Замість пальця спробуйте скористатися спеціальними інтимними іграшками, які мають загнуті кінчики.

Якщо ви виявили точку G і це були приємні відчуття, то саме час дібрати позу, яка буде найзручнішою для її стимуляції. Пози «чоловік позаду» або «місіонерська з підняттям» (коли жінка кладе ноги на плечі чоловікові) — ідеальні для одночасного впливу й на точку G, й на клітор. Також вам може сподобатися стимуляція руками в позі «чоловік позаду» або спеціальними інтимними іграшками.

Не можете знайти заповітну точку? Не хвилюйтеся. Усі ми різні: те, що збуджує одну жінку, не спрацює з другою. Хто знає, можливо, у вас абсолютно індивідуальні ерогенні зони.

Точка g в чоловіків

Аналог жіночої точки G в чоловіків — це простата. Вона розміщена на глибині кількох сантиметрів на передній частині ануса. Не всім чоловікам традиційної орієнтації подобається її стимуляція. І все ж варто спробувати. Багато чоловіків віддають перевагу дослідженню простати лише самостійно. Але якщо ви обоє хочете, то можете застосувати ці пестощі у ваших інтимних іграх. При цьому жінка має виконувати дії повільно, обережно і з достатньою кількістю лубриканту

 

Зміст сайта призначений для аудиторії 18+