4 позиції в сексі для неймовірного зближення

Недостатньо місця для чуттєвого сексу? Так це ж чудова нагода для творчості та фантазії! Можливо, саме невеликий простір розкриє ваш сексуальний потенціал, бо тісна близькість з партнером ще більше заводить!

Щоб ви з партнером стали майже єдиним цілим, спробуйте пози, які Durex для вас зібрав!

Лотус

Назва дуже романтична, згодні? А задоволення, яке вона дарує ще романтичніші! Займаючись сексом у лотосі, ви з партнером перебуваєте так близько, що можете дивитися один одному в очі та цілуватися! Тому це одна з найбільш чуттєвих і романтичних позицій.

У лотосі чоловік сидить зі схрещеними ногами на підлозі або на будь-якій іншій поверхні. Жінка сідає зверху і міцно обхоплює його талію своїми стегнами. Великий плюс, що для цього задоволення потрібно зовсім трішечки вільного простору.

Головне — відкритися один одному та зловити погляд свого партнера під час сексу!

На стільці

Ніколи не зупиняйтеся на перевірених роками сексуальних позиціях та локаціях! Адже ви пропускаєте незабутній секс, який може статися саме за межами вашого ліжка!

Найпростіша альтернатива, яка не вимагає багато місця — це стілець. Незалежно від того, де ви знаходитесь, знайдіть стілець, який має спинку! Звісно, якщо це можливо ;)

Чоловік сидить на стільці, а жінка його обіймає ногами з обох боків — дуже проста, але неймовірно чуттєва позиція!

Важливий момент — обов'язково перевірте міцність стільця, бо ніхто не знає, як далеко зайде ваша пристрасть ;)

Поруч зі стіною

Ця поза також підходить для тих, хто не має багато місця або часу, бо навіть одяг з себе можно не скидати! Саме це і потрібно, коли пристрасть накриває партнерів з головою!

Партнерка повинна спертися об стіну та прогнути спину. Для чоловіка відкривається дуже сексуальний ракурс! Кут входу при цьому буде дещо незвичним, але це лише підвищує шанси на досягнення одночасного оргазму. Також ця позиція ідеально стимулює ту саму G! А з Durex Intense задоволень буде ще більше!

Є ще одна смілива варіація цієї пози — біля підвіконня. Додатковий драйв буде надавати відчуття, що за вами з вулиці хтось спостерігає :)

Cowgirl

І на десерт — найгарячіша поза від якої чоловіки просто божеволіють! У цій позиції партнер може повністю розслабитися, що дозволяє йому віддалити оргазм, тому для жінки це чудова можливість контролювати кут і глибину проникнення.

Незважаючи на невеликий простір, сowgirl ідеально підходить як для ліжка, так і для будь-якої рівної поверхні.

Пам'ятайте, не обов'язково займатися сексом тільки у одній позі! Тож Durex бажає вам різноманітності та цікавих експериментів!

 

Зміст сайту призначений для аудиторії 18+