Забудьте про діаманти - найкращий подарунок для жінки - це оргазм! Сексолог Алікс Фокс ділиться найцікавішими порадами для чоловіків у сфері жіночого задоволення.

Не тільки жінки, вірять, що чоловіки та жінки повинні мати рівні права на статеві насолоди. Багато чоловіків - усі дбайливі та гідні партнери - також переконані, що секс має бути фантастично веселим задоволенням як для дівчат, так і для хлопців, і вони так само турбуються про жіночий оргазм, як і про свою «розрядку».

Однак їхні мотиви у доведенні її до оргазму не обмежуються політикою та гендерною рівністю. Для багатьох чоловіків усвідомлення того, що партнерка проводить чудесні моменти разом з ним під однією ковдрою, значно покращує власне задоволення від сексуальної гри. Видовище (і відчуття) жіночого оргазму може бути неймовірно інтимним, дуже еротичним та глибоко об’єднуючим досвідом, а розуміння того, що саме ви даруєте їй ці казкові емоції, суттєво підвищує чоловічу самооцінку.

То як же допомогти їй досягти оргазму?

Іноді довести партнерку до оргазму непросто, особливо враховуючи, що не всі жінки однакові: те, що працює для однієї, іншу може лишити байдужою, і часто ідеться про зваблення її розуму, а не лише тіла.

Проте наступні поради допоможуть чоловікам стати на правильний шлях та зроблять процес пошуків та експериментів приємним та позитивним для обох сторін.

   • Організуйте все так, щоб вона була захищеною, чуттєвою і спокійною

    Багато жінок розповідають, що їхня здатність досягти оргазму залежить не лише від фізичного, але й від емоційного стану. Намагайтеся створити і підтримувати атмосферу, у якій вона відчуватиме себе безпечно і комфортно, зможе розслабитись, бути сексуальною і вільною, не нервуватиме, не поспішатиме і не почуватиметься об’єктом оцінок.

    Безлад відволікає деяких людей від задоволення, тому приберіть вашу спальню, зробіть її чистою і спокійною. Підтримуйте комфортну температуру (ви хочете, щоб у неї мурашки з’явилися від задоволення, а не від холоду!), тримайте під рукою кілька подушок, які ви зможете підкласти їй під стегна: це забезпечить кращий доступ до точки G у положенні лежачи. Натягніть на них шовкові або хутряні наволочки, додаючи елемент сексуального дотику.

   • Скористайтеся силою душу

    Спільний душ - це відмінний спосіб розпочати сексуальну гру. Він допоможе вам обом розслабитись і дасть їй відчуття чистоти та свіжості перед близькими та інтимними пестощами, такими як оральний секс. Немає абсолютно нічого брудного, ганебного або непривабливого у вагінальних виділеннях здорової жінки, але тепла вода також змиває будь-які комплекси, і жінка не хвилюватиметься, що вона пахне потом після довгого дня.

   • Не забудьте про поцілунки

    Не забудьте про довгі, пристрасні поцілунки, перш ніж перейти до зони нижче пояса. Доведено, що поцілунки знижують тривогу, зменшують рівень стресового гормону кортизолу та підвищують кількість «агента задоволення» у мозку, серотоніну. Все це налаштовує вашу подругу на потрібний вам настрій для кохання.

   • Похваліть її інтимні органи

    Коли ви обидва будете готові перейти до більш серйозної справи, перше, що ви повинні зробити, коли побачите її геніталії, - сказати їй, наскільки вони вам подобаються. Спробуйте щось на зразок: «О, твоє тіло абсолютно розкішне». Жіночі інтимні частини тіла мають різну форму, розмір, колір і контур, але, на жаль, занадто багато жінок бояться, що їхня піхва негарна. Якщо ви дасте зрозуміти, що вам подобається те, що ви бачите, і що ви розумієте, як вам пощастило отримати доступ до такої інтимної зони, жінка розслабиться і перестане соромитися своєї наготи.

   • Пам’ятайте, що жінки люблять вухами

    Крім того, не забувайте хвалити її і говорити компліменти щодо її запаху і смаку, опускаючись нижче, оскільки це теж може стати джерелом тривоги, що не даватиме жінці спокою та підриватиме її впевненість у собі. Спробуйте сказати їй: «Ти чудова на смак» або «Твій запах зводить мене з розуму». Краплина ароматизованого інтимного гелю, такого як Durex® Play Sweet Strawberry допоможе їй розслабитися, якщо вона все ще переживає через свої природні рідини (і додасть елемент грайливого смаку!).

   • Не обіцяйте довести її до оргазму – просто скажіть, що їй буде добре

    Навіть якщо ваші наміри чудові, заява, що «сьогодні ви доведете її до оргазму» або щось подібне несвідомо спричиняє тиск на жінку, їй здається, ніби вона повинна вдавати, і якщо не зможе досягти кульмінації, вона вас розчарує або образить. Натомість спробуйте сказати щось на кшталт: «Сьогодні я хочу, щоб тобі було максимально добре. Скажи, що тобі подобається, і що ти любиш найбільше». Заохочуйте її розповідати про свій настрій, смаки та бажання...

   • Краща комунікація = краща чутливість

    ... а коли доходить до спілкування, намагайтеся уникати таких питань, як «Так добре?» – вашій партнерці буде дуже незручно відповісти «Ну, взагалі то, ні!».

    Замість цього спробуйте задавати конструктивні запитання, на які неможливо відповісти коротким «так» або «ні», наприклад: «Сильніше або м'якше?»; «Швидше або повільніше?»; «Спробуємо іншу позу, чи залишимось тут?» Подібні варіанти спонукають вашу партнерку говорити, що вона справді думає і бажає. Якщо вона просить вас щось змінити, не вважайте це критикою; скажіть «Добре, я саме хотів зробити Х, але ти говори, як почуваєшся». Підтримуючи зворотний зв'язок, ви швидше зрозумієте, від чого залежить її оргазм.

   • Використовуйте музику для відліку часу

    Попри те, що багатьом жінкам потрібно 20 хвилин або більше, щоб досягти оргазму,* деякі пані, на жаль, думають, що це занадто – чекати, що чоловік стимулюватиме їх стільки часу. Включіть музику і скажіть своїй партнерці: «Я буду пестити тебе, доки гратимуть наступні шість композицій» (це якраз близько 20 хвилин). Це дозволить їй розслабитися, розуміючи, що насолода не обірветься несподівано, а також допомагає вам зосередитися на ній протягом достатнього відтинку часу, не поглядаючи на годинник (щоб у неї не склалося враження, ніби ви скучаєте, хоча насправді ви намагаєтеся бути уважним та ретельним!).

   • Використовуйте деякі товари для дорослих, які дадуть вам перевагу

    Нові презервативи Durex® Intense Orgasmic мають спеціальну текстуру, що підвищує стимуляцію жінки під час статевого акту, а також покриті гелем з комбінованим ефектом, який забезпечує захоплюючу суміш холоду, тепла та поколювання і посилює кровопостачання до її статевих органів, даруючи казкові відчуття від кожного руху. Звичайно, для жіночого оргазму часто потрібно більше, ніж хороший презерватив, але подібні новинки, у поєднанні з турботою про її комфорт, фізичними техніками та позиціями, які підходять для її тіла, дають вам більше шансів на досягнення її О!

Хочете дізнатися більше? Читайте тут, тут і тут

* Masters, William H.; Johnson, Virginia E.; Reproductive Biology Research Foundation (U.S.) (1966). Human Sexual Response. Little, Brown.