6 презервативів для різних характерів

Презерватив був і залишається найпопулярнішим видом контрацепції. Саме він забезпечує надійний захист від захворювань, що передаються статевим шляхом. Так, ці факти знайомі нам ще зі шкільної програми. А що ще?

Довжина, ширина, товщина, здається, що про презервативи вже все відомо. Але це тільки здається. 

Класичний підхід вибору презервативів опускає багато цікавих нюансів, тому пропонуємо спробувати обрати свого фаворита за характером.

Энергійні

Вечірки до ранку і нові знайомства? Потрібна абсолютна безпека. Презервативи для людей з вулканічним темпераментом товстіші, але це не означає, що доведеться пожертвувати комфортом та задоволенням. У Durex Extra Safe все передбачено для того, аби ви могли розслабитися і насолоджуватися безпечним сексом.

Чуттєві

Ці презервативи для романтиків, які віддають перевагу чуттєвому контакту. Ефект «шкіра до шкіри» дає можливість насолоджуватися теплотою тіла партнера.

Додаткова змазка допомагає підвищити чутливість і збільшити задоволення. Спробуйте презервативи RealFeelEliteInvisible. Вони допомагають відчувати кожен момент, кожен рух без бар'єрів.

Сміливі

Любите різноманітність та експерименти? Спробуйте Dual Extase. Ці презервативи з ребрами та крапками на зовнішній стороні і анестетиком (бензокаїном) в середині. Призначені для одночасного оргазму: крапки та ребра прискорюють її, а анестетик сповільнює його.

Презервативи Durex Intense також роблять секс кращим для обох партнерів. Для неї – стимулюючий гель «Desirex», який поширює тепло, відчуття прохолоди і поколювання. Для нього – анатомічна форма, яка робить секс комфортним, довгим та якісним. Адже задовольнити партнерку – це для нього не менш важливо, ніж власні відчуття.

Чому презервативи можуть втратити свою ефективність?

Незважаючи на різноманітність якісних презервативів, вони можуть втратити свою ефективність, якщо:

  • Їх термін дії закінчився
  • Вони зберігались на сонячному світлі
  • Ви використовуєте їх з неправильною змазкою
  • Ви не використовуєте їх кожен раз під час сексу

Експерименти з презервативами вносять різноманітність у сексуальне життя, але звертайте увагу не тільки на їх оригінальність, а ще й на якість.

Не забувайте, що секс має приносити задоволення вам обом, тому не забудьте обговорити усі бажання та експерименти з партнером.

 

Зміст сайту призначений для аудиторії 18+