Language

  Iнтимні стосунки і вагітність

  Інтимні стосунки і вагітність

  01 Лют 2020
  Layout:

  Інтимні стосунки і вагітність

  Факти й омани

  Інтимні стосунки під час вагітності часто виявляються табуйованою темою. І це навіть кумедно, беручи до уваги те, що всі знають напевно, як виникає вагітність. Очікування дитини — не привід відмовитися від інтимного життя. Нижче наведено найпоширеніші помилкові уявлення про інтимні стосунки та вагітність.

  1. Не можна займатися сексом під час вагітності.

  Якщо у вас немає проблем зі здоров’ям, любощами можна займатися до того моменту, коли відходять води (зрозуміло, за бажанням). Проте варто звернутися до лікаря або акушерки, якщо відкрилася кровотеча або у випадках можливого ризику, наприклад у разі слабкості шийки матки. Краще перестрахуватися!

  2. Інтимна близькість під час вагітності може нашкодити дитині.

  За нормального перебігу вагітності статевий акт не заподіє ніякої шкоди навіть у місіонерській позі. Пробка зі слизу, що закриває шийку матки, а також м’язи матки й амніотична оболонка надійно захищають вашу дитину. Проте певні позиції під час інтимної близькості можуть виявитися комфортнішими, ніж інші, і є ймовірність того, що почастішання серцебиття після розрядки змусить малюка більше рухатися, ніж зазвичай. Якщо почалася кровотеча, це означає, що в одного з вас є або ЗПСШ*, або інша медична причина для занепокоєння. Обов’язково зверніться до лікаря.

  3. Статевий акт під час вагітності — це боляче.

  У разі нормального перебігу вагітності інтимну близькість не має супроводжувати відчуття болю. Після розрядки можливі спазми, деякі пози можуть виявитися незручними. Полегшити ситуацію можуть позиції, в яких жінка здатна контролювати глибину проникнення, наприклад поза «жінка зверху». Відмовтеся від поз із глибоким проникненням, таких як «чоловік позаду».

  4. Під час вагітності жінки відчувають відразу до інтимних стосунків.

  Невпевненість у власному тілі, гормони або ранкова нудота (яка, незважаючи на свою назву, не завжди буває лише вранці) можуть зменшити ваше бажання займатися сексом, але зовсім не обов’язково. У всіх це буває по-різному! Цілком можливо, саме зараз ви відчуєте, що це найкращий інтим у вашому житті. Деякі жінки під час вагітності відчувають підвищену збудливість. У декого тіло стає більш чутливим, у декого — менш чутливим, а ще в когось чутливість змінюється з перебігом вагітності. Прислухайтеся до свого організму, не тисніть на себе й робіть те, що здається вам правильним. Якщо ви відмовляєтеся від статевого акту, то можете зробити приємне партнерові руками або ротом, щоб зберегти інтимний зв’язок.

  * Захворювання, що передаються статевим шляхом.

   

  Зміст сайта призначено для аудиторії 18+