Руйнування популярних стереотипів

Більшість людей мають хибне уявлення про інтимну близькість людей з особливими потребами. Фізичні або психічні відмінності зовсім не роблять цих людей асексуальними. Можна мати цілком прекрасне статеве життя, незважаючи на будь-які порушення. Спробуємо спростувати найпоширеніші міфи на цю тему.

Не відчувають потягу

1. Люди з особливими потребами не відчувають потягу.

Хоча в засобах масової інформації люди з обмеженими можливостями рідко постають в еротичних образах, у реальному житті вони так само, як і інші, здатні відчувати сексуальні бажання. Не соромтеся зізнаватися в цих бажаннях: якщо вам потрібна допомога, можливо, правильна доглядальниця чи персональний асистент стануть вам у пригоді.

Не можуть використовувати інтимні іграшки

2. Люди з особливими потребами не можуть використовувати інтимні іграшки.

Є спеціальні іграшки, які підходять для більшості людей з обмеженими можливостями: їх може бути оснащено великими кнопками, які легше натискати, довгими ручками й пультами дистанційного керування.

Cексуально непривабливі

3. Люди з особливими потребами сексуально непривабливі.

Хоча нетиповість деяких людей може ускладнити для них пошук партнера, в Мережі трапляються різні особистості. Якщо когось відштовхує ваша фізична вада, це більше характеризує їх, ніж вас, і абсолютно точно можна сказати, що це не та людина, з якою вам варто зустрічатися.

Особливі потреби погіршують задоволення

4. Особливі потреби погіршують задоволення.

Хоча за деяких фізичних станів досягнення кульмінації або еякуляція бувають обмежені, люди можуть відчувати різні види задоволення. Тантричний статевий акт — чудовий спосіб досліджувати потенціал своїх відчуттів, які можуть проявитися настільки ж інтенсивно (якщо не більше), як і за традиційного підходу. Потужні вібратори і пристрої з електростимуляцією (які використовують електричні імпульси, а не просту вібрацію) теж можуть допомогти, якщо у вас погіршена чутливість.

Cтатевий акт не може бути спонтанним

5. Якщо у вас особливі потреби, статевий акт не може бути спонтанним.

Хоча певні фізичні вади можуть обмежувати деякі інтимні прояви, обговорення того, що можливо, а що ні, може розширити сексуальний досвід та сприяти задоволенню обох партнерів. До того ж прелюдія стосується не лише тіла: еротичні розмови й відверті фантазії можуть неймовірно збагатити сексуальні переживання. Крім того, сексом можна займатися як віч-на-віч, так і по телефону або через інтернет.

Щоб займатися любощами

6. Люди з особливими потребами не можуть приймати самостійне рішення про те, щоб займатися любощами..

Дехто вважає, що інтимні стосунки з людиною з обмеженими фізичними можливостями свідчать про зловживання її вадою. Насправді, якщо розумові здібності людини відповідають рівню дорослого, вона цілком здатна приймати власні обдумані рішення. Якщо інтимні стосунки безпечні й бажані для обох партнерів, не варто хвилюватися про щось, а надто про соціальні забобони.

Вади здоров’я можуть бути різними, однак діють групи підтримки, які допоможуть вам у практичній реалізації планів щодо інтимного життя, зважаючи саме на ваше порушення. Не бійтеся просити допомоги, якщо ви її потребуєте: кожен заслуговує задоволення від інтимних стосунків.

 

Зміст сайта призначено для аудиторії 18+