Language

  Iнтимна близькість і обмежені фізичні можливості

  Інтимна близькість і обмежені фізичні можливості

  01 Лют 2020
  Layout:

  Інтимна близькість і обмежені фізичні можливості

  Руйнування популярних стереотипів

  Більшість людей мають хибне уявлення про інтимну близькість людей з особливими потребами. Фізичні або психічні відмінності зовсім не роблять цих людей асексуальними. Можна мати цілком прекрасне статеве життя, незважаючи на будь-які порушення. Спробуємо спростувати найпоширеніші міфи на цю тему.

  1. Люди з особливими потребами не відчувають потягу.

  Хоча в засобах масової інформації люди з обмеженими можливостями рідко постають в еротичних образах, у реальному житті вони так само, як і інші, здатні відчувати сексуальні бажання. Не соромтеся зізнаватися в цих бажаннях: якщо вам потрібна допомога, можливо, правильна доглядальниця чи персональний асистент стануть вам у пригоді.

  2. Люди з особливими потребами не можуть використовувати інтимні іграшки.

  Є спеціальні іграшки, які підходять для більшості людей з обмеженими можливостями: їх може бути оснащено великими кнопками, які легше натискати, довгими ручками й пультами дистанційного керування.

  3. Люди з особливими потребами сексуально непривабливі.

  Хоча нетиповість деяких людей може ускладнити для них пошук партнера, в Мережі трапляються різні особистості. Якщо когось відштовхує ваша фізична вада, це більше характеризує їх, ніж вас, і абсолютно точно можна сказати, що це не та людина, з якою вам варто зустрічатися.

  4. Особливі потреби погіршують задоволення.

  Хоча за деяких фізичних станів досягнення кульмінації або еякуляція бувають обмежені, люди можуть відчувати різні види задоволення. Тантричний статевий акт — чудовий спосіб досліджувати потенціал своїх відчуттів, які можуть проявитися настільки ж інтенсивно (якщо не більше), як і за традиційного підходу. Потужні вібратори і пристрої з електростимуляцією (які використовують електричні імпульси, а не просту вібрацію) теж можуть допомогти, якщо у вас погіршена чутливість.

  5. Якщо у вас особливі потреби, статевий акт не може бути спонтанним.

  Хоча певні фізичні вади можуть обмежувати деякі інтимні прояви, обговорення того, що можливо, а що ні, може розширити сексуальний досвід та сприяти задоволенню обох партнерів. До того ж прелюдія стосується не лише тіла: еротичні розмови й відверті фантазії можуть неймовірно збагатити сексуальні переживання. Крім того, сексом можна займатися як віч-на-віч, так і по телефону або через інтернет.

  6. Люди з особливими потребами не можуть приймати самостійне рішення про те, щоб займатися любощами..

  Дехто вважає, що інтимні стосунки з людиною з обмеженими фізичними можливостями свідчать про зловживання її вадою. Насправді, якщо розумові здібності людини відповідають рівню дорослого, вона цілком здатна приймати власні обдумані рішення. Якщо інтимні стосунки безпечні й бажані для обох партнерів, не варто хвилюватися про щось, а надто про соціальні забобони.

  Вади здоров’я можуть бути різними, однак діють групи підтримки, які допоможуть вам у практичній реалізації планів щодо інтимного життя, зважаючи саме на ваше порушення. Не бійтеся просити допомоги, якщо ви її потребуєте: кожен заслуговує задоволення від інтимних стосунків.

   

  Зміст сайта призначено для аудиторії 18+