Пізнай власне тіло і полюби його

Що ліпше ви знаєте своє тіло, то більше насолоди ви зможете мати від інтимного життя. Звичайно, доведеться трохи вникнути в анатомію. Але це ж заради власного блага!

Лобковий пагорб

Відомий також як лобок. Ця ділянка покрита волоссям (якщо, звичайно ж, ви не робите епіляцію). Лобок допомагає не лише стимулювати клітор, але й під час легкого натискання прибирати «капюшон» — жіночий аналог крайньої плоті, який прикриває особливо чутливі ділянки.

Клітор

У більшості жінок клітор — головна ерогенна зона. Він покритий нервовими закінченнями й реагує на стимуляцію, збільшуючись у розмірах, як і пеніс.

Щоб посилити відчуття, відтягніть кліторальний «капюшон» рукою або язиком. Ця досить проста дія здатна творити дива. Як тільки клітор оголиться, попестіть легенько його кінчик, і тоді навіть нечуттєва жінка обов’язково відреагує!

Піхва

Головний жіночий інтимний орган. Теж належить до ерогенних зон. Багато хто вважає, що вона дуже чутлива і через її стимуляцію жінка отримує задоволення. Однак це не зовсім так. На відміну від клітора, піхва майже не має нервових закінчень, за винятком точки G. Хоча в деяких жінок чутлива шийка матки, але будьте обережні, тому що не всім подобається стимуляція там.

Фізичні дані в усіх нас різні. Одні дуже швидко доходять до кульмінації, а іншим потрібно більше часу. Отримання задоволення можна прискорити, стискаючи інтимні м’язи: це збільшить приплив крові до ділянки піхви.

Якщо Ви хочете, щоб ці м’язи завжди були в тонусі (особливо після пологів), скористайтеся прекрасним засобом — вправами Кеґеля. Їх існує кілька видів. Для деяких треба додаткове обладнання: спеціальні кульки, конуси тощо. Хоча цілком можна обійтися й без них. Наприклад, можна напружувати й утримувати в такому стані інтимні м’язи впродовж 10 секунд (для повноцінного тренування досить робити так по 10 разів щодня). Або ж увести палець у піхву й стискати та розслабляти м’язи, прагнучи «обхопити» палець якомога міцніше.

 

Зміст сайта призначено для аудиторії 18+​