Презервативи: факти

1. Чоловічі й жіночі презервативи — це єдиний метод контрацепції, що захищає від ЗПСШ*. Вони бувають різні за формою, розміром і смаком. Одні здатні відтермінувати чоловічу кульмінацію, інші — підсилити задоволення обох партнерів.

2. Правильно зберігати й використовувати презерватив легко. Завжди тримайте презервативи в алюмінієвій фользі або спеціальному футлярі, а не в гаманці чи в сумці, де вони можуть пошкодитися. Прочитайте інструкцію на пакованні презервативів і перевірте їхній термін придатності.

3. Перед тим як одягати презерватив (це може робити будь-хто з партнерів), потрібно помити руки. Насамперед, це гігієнічно. До того ж якщо під час прелюдії ви використовували масажну олію або будь-яку речовину, що містить жир (морозиво…?), Ви видалите її залишки, через які презерватив може порватися.

4. Одягніть презерватив завчасно, щоб можна було безпечно продовжити прелюдію в будь-яких можливих позиціях, як вам заманеться. Та не варто чекати надто довго — презерватив може висохнути).

5. Розірвіть обгортку із зазубреного боку. Будьте акуратні з нігтями, зубами й гострими предметами (прикрасами або пірсингом), щоб не пошкодити презерватив.

6. Упевніться, що гумовий обідок зовні, а не всередині. Якщо ви не впевнені, трохи подуйте в презерватив — він злегка розгорнеться, і вам буде простіше зрозуміти, чи в правильному він положенні.

7. Стиснувши соскоподібний кінчик презерватива між великим і вказівним пальцями для видалення повітря, помістіть його на головку пеніса, далі стискаючи кінчик, а другою рукою обережно розгорніть презерватив по всій довжині.

8. Якщо ви відчули, що під час статевого акту презерватив скочується назад, негайно розгорніть його знову. Якщо презерватив ізслизнув, зупиніться, витягніть його за край та одягніть новий.

9. Після сім’явилиття, поки залишається ерекція, зніміть презерватив, міцно притримуючи його біля основи. Потім зав’яжіть, обгорніть у серветку і викиньте у відро для сміття (не в унітаз!). Ніколи не використовуйте презерватив повторно: якщо ви збираєтеся провести бурхливу ніч, підготуйтеся до цього відповідно — запасіться достатньою кількістю презервативів.

* Захворювання, що передаються статевим шляхом.

 

Зміст сайта призначено для аудиторії 18+