Знайомство з фізичною близькістю

Перший раз завжди сповнений хвилювань. Не дивно, що більшість із нас дуже нервує. «Це дуже боляче?», «Буде багато крові?», «А раптом після близькості він кине мене?», «Як це буде?», «А якщо мені не сподобається?» — ось найпоширеніші страхи. Намагатимемося їх розвіяти.

Найголовніше

це довіра й любов. Ви впевнені у своєму партнерові? Якщо він змушує вас швидше погодитись, подумайте, чи варто вам мати з ним справу. Інтимна близькість — це вияв ваших почуттів, а не жертва, на яку ви йдете, аби не втратити коханого. Коли людина дійсно кохає, вона готова чекати.

Чесно поговоріть

із партнером про свої страхи й побоювання. Визначте межі: наприклад, «Я буду займатися з тобою любощами лише з презервативом». У всіх різні фізичні дані: хтось позбавляється цноти практично безболісно, у когось виникають неприємні відчуття. Ніжна, чуттєва прелюдія зробить відчуття болю мінімальним. До того ж так ви зможете повністю розслабитися й не нервувати. Пам’ятайте: на будь-якому етапі можна сказати «ні», навіть якщо ви вже розпочали пестощі. Не потрібно змушувати себе, чесно кажіть: «Пробач, але мені здається, я ще не готова».

У збудженої жінки виробляється природна змазка

У перший раз вологи може бути недостатньо, тому краще використовуйте гель-змазку. Зараз не та мить, щоб експериментувати із запахами й текстурами — вибирайте класичний гель-змазку на водній основі. Попросіть партнера діяти ніжно й не квапитися, це значно знизить больові відчуття. Якщо ви не дуже соромитеся, то найбільш підходящою позицією для вас буде «наїзниця». Так ви зможете контролювати глибину й темп, а це саме те, що потрібно.

Існує думка

що під час втрати цноти завагітніти неможливо. Це не так! Обов’язково пам’ятайте про безпеку! Краще для цього використовувати презервативи, які захистять вас і від небажаної вагітності, і від захворювань, що передаються статевим шляхом. Не розраховуйте на чоловіка, придбайте презервативи самостійно. Вони точно не будуть зайвими!

Свій перший раз люди пам’ятають усе життя. Кохання, відкритість і довіра допоможуть вам зробити цей момент дійсно приголомшливим, по-новому пізнати своє тіло й стати ще ближчими одне одному.

 

Зміст сайта призначено для аудиторії 18+