Розвіювання інтимних міфів

Більшість людей занадто соромиться відверто говорити про інтимну близькість. Ми розвіюємо найпоширеніші інтимні міфи, щоб донести до вас правду (ні, у вашого друга, ймовірніше, не 35-сантиметровий член).

Я ненормальний

Волохаті соски, обвислі груди, несиметричні яєчка — у всіх свої комплекси. А ще є те, що здається вам еротичним… Імовірніше, здебільшого ваші побоювання досить поширені, просто інші люди теж дуже соромляться це обговорювати, але деякі особливості цілком можуть виявитися унікальною родзинкою. Це абсолютно нормально.

Не можна завагітніти під час статевого акту в позиції «стоячи» / під час місячних / у перший раз

Ви можете завагітніти завжди, коли займаєтеся коханням, тому постійно дбайте про безпеку, якщо тільки не хочете мати дитину. Сперматозоїд зберігає активність у тілі жінки до декількох днів, а для вагітності достатньо лише одного сперматозоїда. Чоловічий чи жіночий презерватив відмінно підходить для безпечного статевого акту, а також захищає від ЗПСШ*. Крім того, презерватив можна поєднувати з іншими методами контрацепції для додаткового захисту й запобігання ЗПСШ.

Якщо виникають труднощі з презервативами, спробуйте тонкі презервативи або ж презервативи великого розміру, наприклад, Durex® Elite чи Durex® XXL.

Якщо любиш когось, обов’язково треба займатися з ним коханням

Тиснути на людину, щоб мати з нею інтимні стосунки, коли вона ще не готова до них, — це не прояв кохання, а статева близькість — не доказ. Усім потрібен різний час (а хтось не буде готовий ніколи), тому не квапте події.

Оральні пестощі безпечні

Хоча під час оральних пестощів не можна завагітніти, все одно існує можливість заразитися ЗПСШ, зокрема гонореєю, герпесом і хламідіозом. Кількість ЗПСШ, що передаються оральним шляхом, дедалі більше зростає. Для безпечних оральних пестощів використовуйте презервативи зі смаковими добавками. Якщо у вас «застуда на губах», не займайтеся оральними пестощами, оскільки це форма герпесу, що може передатися партнерові.

Чоловік помре від «синіх яєчок», якщо не займатиметься коханням

Брак інтимних стосунків не може заподіяти шкоду ні чоловікові, ні жінці. Ви можете відчувати себе розбитим, напруженим, збудженим, але навіть якщо відчуття здаються болісними, шкоди вони не завдають. Мастурбація допомагає зняти напруження, тому дайте волю рукам…

* Захворювання, що передаються статевим шляхом.

 

Зміст сайта призначено для аудиторії 18+