Її сексуальні комплекси

Нині ЗМІ активно нав’язують нам ідеали краси. Тож не дивно, чому так багато жінок комплексують щодо своєї зовнішності. Пам’ятайте, що впевненість жінки в собі для чоловіків значно привабливіша за будь-яку фізичну досконалість. Тому розслабтеся і полюбіть себе такою, яка ви є.

Розглянемо найпоширеніші жіночі побоювання.

Чи сподобається партнерові моє тіло?

У порнофільмах показують жінок певного типажу: у кожної з них великі груди, штучна засмага і струнке тіло. Але насправді чоловіки вважають привабливими різні типи фігури — не лише ідеально струнку. Тож невпевненість жінки в собі значно гірше впливає на інтимні стосунки, ніж, скажімо, целюліт. Прийміть своє тіло і знайте, що партнер, який із вами в ліжку, насолоджується вами, а не концентрується на тому, що вам у собі не подобається. Утім, якщо ви вважаєте, що ситуація з вашою фігурою критична, радимо зайнятися спортом. Це не лише покращить вашу фізичну форму, зміцнить здоров’я, а й значно підвищить самооцінку.

Чи збуджую я його?

Попри всі стереотипи, чоловіки не постійно хочуть займатися сексом. Більшість із них час від часу відчуває проблеми з ерекцією. Якщо ваш партнер у якийсь момент відмовляється від інтимної близькості, найімовірніше, причина в ньому, а не у вас. Стрес, уживання алкоголю, неправильний спосіб життя — це далеко не повний перелік того, що може послабити лібідо. Тому, якщо ваш партнер «не зміг», не варто жорстко критикувати його або звинувачувати себе. Однак якщо ерекція відсутня регулярно, чемно порадьте партнерові звернутися до лікаря.

Чи достатньо «там» вузько?

Так само, як чоловіки хвилюються через розмір пеніса, жінки можуть думати про те, чи достатньо вузько у них «там». Це питання особливо непокоїть жінок після народження дитини. Підтримувати тонус м’язів тазового дна, посилити приплив крові до цієї зони допоможе гімнастика за методом Кеґеля. Виконуйте вправи регулярно — і ви та ваш партнер неодмінно матимете задоволення від кожного статевого акту.

Чи сподобається моєму партнерові?

У кожного чоловіка свої вподобання в сексі. Запитайте партнера, що йому подобається, а ще ліпше — попросіть це показати. Не соромтеся запитувати, адже це означає, що для вас важливо, аби він відчував задоволення.

Чи нормальна я на смак?

Багато жінок соромляться оральних пестощів. Але чому? Якщо «там» усе чисто і ви не хворієте на ЗПСШ (захворювання, що передаються статевим шляхом), немає причин для хвилювання.

 

Зміст сайта призначений для аудиторії 18+