Найкращий мінет

Чоловіки здебільшого ніколи не відмовляться від мінету, навіть якщо ви вважаєте, що зовсім не вмієте його робити. Безумовні вороги процесу — гострі нігті, зуби й загрубіла шкіра на руках. Але якщо ви не допускаєте таких помилок, то чоловікові сподобається в будь-якому разі. Утім, ніколи не завадить поліпшити навички.

Першокласний мінет роблять не лише ротом, але й руками. Також вам знадобиться достатня кількість гелю-змазки. Поставте склянку з водою поруч із ліжком на випадок, якщо захочете пити. Краще обирайте ароматизовану змазку — вона допоможе рукам і губам ковзати легше.

Зважайте на те, що дедалі більше людей заражаються ЗПСШ* під час оральних пестощів. Тому поки ви з партнером не здасте аналізи, обов’язково використовуйте презервативи.

Швидкість, глибина, ритм — усе має значення під час оральних пестощів. Почніть із повільних рухів, поступово набираючи швидкість і стежачи за реакціями партнера. Порнофільми вчать робити мінет швидко, але повільні чуттєві рухи теж допомагають отримати незабутнє задоволення. Деякі чоловіки люблять, коли швидкість збільшується з наближенням розрядки. Слідкуйте за рухами партнера, аби визначити необхідний ритм.

Попередьте вашого партнера, щоб він під час мінету не тримав вас за голову, якщо вам це не подобається. Задавайте ритм самі, так буде зручніше. Пробуйте різні пози, наприклад — лежачи на ліжку, звісивши голову. У такій позі глибокий мінет буде комфортнішим. Не забувайте про руки! Багатьом чоловікам подобається, коли пестять їхні яєчка, соски або роблять масаж простати. Проявляйте фантазію, і нагородою для вас стане солодкий стогін партнера.

* Захворювання, що передаються статевим шляхом

 

 Зміст сайта призначений для аудиторії 18+