Language

  Ще нижче!

  Ще нижче!

  01 Лют 2020
  Layout:

  Ще нижче!

  Як зробити їй приємно лише за допомогою язика?

  Жінки зізнаються, що оральні пестощі — один із найпевніших способів мати задоволення. Чоловіки, зверніть на це увагу! Кілька простих порад допоможуть вам стати чудовим коханцем.

  Насамперед, подбайте про зволоження. Вам знадобиться склянка з водою біля ліжка й ароматизована гель-змазка (наприклад, із фруктовим ароматом). Пийте воду, якщо відчуєте, що в процесі вам бракує вологи. Гель-змазка допоможе легше ковзати язиком по тілу, а фруктовий смак додасть пікантності.

  Починайте цілувати її тіло зверху донизу в напрямку стегон, змушуючи партнерку вигинатися вам назустріч. Що сильніше дражнитимете її, то гарячішою буде розрядка.

  Спочатку ніжно, а потім сильніше і швидше пестьте її язиком. Одні жінки люблять, коли пестять швидко, другі — коли повільно, треті — збуджуються лише від одного дотику, а четвертим потрібно більше часу, щоби досягти розрядки. Запитайте, що їй подобається, а якщо соромитеся, то стежте за мовою її тіла. Якщо вона притискається до вас стегнами, значить, усе робите правильно.

  Чим більше досліджуватимете її тіло, тим швидше знайдете чутливі точки. У деяких жінок одна частина статевих губ чутливіша за іншу, тому спробуйте пестити обидві, аби дізнатися, що її збуджує.

  Якщо вона не реагує на стимуляцію клітора, злегка натисніть на лобкову кістку, щоб відсунути кліторальний «капюшон» — аналог крайньої плоті в чоловіків. Це допоможе оголити гіперчутливу ділянку клітора. Але будьте обережні: надмірна сила може завдати болю. Використовуйте нижню частину язика, більш ніжну порівняно з кінчиком.

  Правильні оральні пестощі — це не лише робота язиком, але й руками. Проникніть пальцем усередину, аби стимулювати точку G. Стежте за її руками або дозвольте їй керувати вашими рухами, поклавши руку партнерки на свою.

  Покажіть їй, що теж маєте задоволення від процесу. Багато жінок комплексують із приводу оральних пестощів. Однак знаючи, що вам подобається її смак, вона почуватиметься впевненішою. А нагородою для обох стане приголомшлива інтимна близькість.

   

  Зміст сайта призначений для аудиторії 18+