Використання гелю-змазки

Багато хто думає, що гель-змазку потрібно використовувати лише тоді, коли «там» занадто сухо. Але насправді вона здатна зробити будь-який статевий акт іще приємнішим як для чоловіка, так і для жінки.

1. Існують три основні типи гелей-змазок: на водній основі, на олійній основі та силіконові. Змазка на водній основі найпоширеніша — використовувати її можна з будь-якою метою. Однак періодично її потрібно наносити повторно. Щоб цього робити не довелося, можете використовувати разом із змазкою спеціальний водний спрей. Його застосовують локально, щоб активувати та продовжити дію змазки. Гель-змазка на олійній основі створює чудовий ефект ковзання, але її небезпечно використовувати в поєднанні з презервативом. У свою чергу, силіконовий лубрикант поєднує найкращі властивості обох засобів: він дбає про легке ковзання і безпечний для використання з презервативом.

2. Гель-змазка чудово підходить для мастурбації як чоловікам, так і жінкам. Її властивості додають нових відчуттів.

3. Різним людям підходять різні лубриканти. Тому спробуйте кілька видів, щоб зрозуміти, який із них дарує найкращі відчуття саме вам і вашому партнерові.

4. Масажні олії можуть пошкодити презерватив, тому для чуттєвих прелюдій ліпше використовувати гель-змазку Durex® Play Massage «2в1», що спеціально розроблена як для масажу, так і для інтимного зволоження.

5. Пестите свого партнера руками? Використовуйте гель-змазку — так буде легше вам і приємніше партнерові.

6. Полюбляєте поєднувати оральні пестощі й пестощі руками? У такому разі оберіть лубрикант Durex® Play Strawberry — його аромат і смак солодкої полунички дуже приємні.

7. Від бурхливого статевого акту в інтимних зонах з’явилися дискомфорт і печіння, а вам хочеться пестити далі? Гель-змазка допоможе зменшити неприємні відчуття.

8. Для нових відчуттів під час пестощів спробуйте гель Durex® Play Heat (зігрівальний) або Durex® Tingle (з ефектом морозного поколювання).

9. Хочете додати пікантності вашим інтимним стосункам? Шкіра нашого тіла — чи не найчутливіша ерогенна зона. Тому спробуйте нанести гель-змазку на шкіру партнера й відтак міцно притиснутися до нього, ковзаючи всім тілом. Це подарує вам обом неймовірне відчуття близькості й задоволення.

 

Зміст сайта призначений для аудиторії 18+