Breadcrumbs

50 відтінків сміливого

Додайте гостроти стосункам!

Деякі пари відчувають найбільше задоволення, коли займаються «ванільним», тобто ніжним коханням. А іншим хочеться спробувати в ліжку щось гарячіше, як-от переодягання, зв’язування, рольові ігри.

Хочете експериментувати? Тоді сміливо експериментуйте! У цьому немає нічого поганого, і ніхто не засудить вас за «непристойні» бажання. Так чи інакше, не тримайте їх у собі. Але втілювати бажання у практику краще поступово. Якщо вас збуджує застосування сили, попросіть партнера відшмагати вас під час близькості та спостерігайте за його реакцією. Якщо вас надихають бондаж-ігри, попросіть вас зв’язати. Подобається латекс? Виберіть звабливий костюм в інтернеті й запитайте думку партнера про нього.

Щоб ненав’язливо натякнути про свої фантазії, подаруйте партнерові еротичний роман. А потім попросіть уголос читати уривки, які його збуджують.

Якщо ви впевнені, що ваш коханий готовий до експериментів — будьте прямолінійними. Запитайте, що саме він хоче спробувати в ліжку, і розкажіть про свої бажання. Поставтеся з розумінням до його дивацтва і пристрастей, навіть якщо вони вам не до душі. Лише так ви зможете знайти компроміс і втілити еротичні фантазії одне одного.

Перед застосуванням будь-яких видів BDSM-практик — зв’язування, домінування, садизму або мазохізму — домовтеся про кодові слова. Вони сигналізуватимуть, що в той чи той момент партнер повинен зупинитися. Це мають бути слова, які ви зазвичай не використовуєте в ліжку. Скажімо, якщо «ні» і «досить» є звичними словами у ваших сексуальних іграх — вони не можуть бути кодовими. Як варіант, скористайтеся принципом світлофора: слово «червоний» означатиме «стоп», а «зелений» — «ще».

Зауважте, що будь-які ваші ігри мають бути добровільними й безпечними. Ознайомтеся з правилами безпеки — їх можна знайти в інтернеті щодо кожної BDSM-практики. А ще — не експериментуйте в нетверезому стані.

Якщо вас збуджують анальні пестощі, використовуйте достатню кількість лубриканту. І знов-таки стежте за безпекою під час процесу. І чоловік, і жінка можуть мати задоволення від анальних пестощів, зокрема, міняючись ролями.

Обговорюйте одне з одним фантазії й експериментуйте! Це — найкращий спосіб додати гостроти в стосунки та ще більше зблизитися. Сповна віддавайтеся своїм емоціям — і ви дізнаєтеся багато нового про себе й одне про одного.

 

Зміст сайта призначений для аудиторії 18+