Дорослі ігри

Як використовувати інтимні іграшки удвох?

Хоча інтимні іграшки зараз поширені більше, ніж будь-коли, багато людей усе ще не сприймають їх. Чоловіки вбачають у вібраторах заміну собі, а жінки відчувають незручність, помічаючи власні потреби такого роду. Як би там не було, інтимні іграшки зближують партнерів, підігріваючи бажання жінки (звичайно, якщо ці іграшки їй подобаються) і скорочуючи її шлях до оргазму. Отже, таке рішення допомагає досягти гармонії, якщо в чоловіка оргазм настає швидше.

Вібратори бувають усіляких форм і розмірів та розрізняються за гучністю й інтенсивністю роботи. Якщо ви новачок у цій справі, почніть із найповільнішого режиму: вам знадобиться час, аби звикнути до нових відчуттів. Наприклад, вібратор Durex® Pure Fantasy* має форму, створену для стимулювання точки G, а маленький і тихий Durex® Play* ідеально підходить для стриманих ігор.

Дилдо — фалоімітатори, що не вібрують, але можуть використовуватися для проникання в партнера. Деякі з них мають присоски, тому такі моделі можна застосовувати у ванні.

Ерекційні кільця, також відомі як «любовні кільця» або «кільця втіхи», збільшують приплив крові до члена, а отже, силу і тривалість ерекції. Є багато різновидів цих виробів, від найпростіших гумових або силіконових до дизайнерських кілець типу Durex® Play Vibrations, Durex® Little Devil і Durex® Ultra*.

Пальчикові вібростимулятори створено для того, щоб урізноманітнити пестощі руками. Їх, як випливає з назви, одягають на палець і використовують для ерогенних зон. Durex® Play Touch* підходить і для інтимних ігор на самоті, і для спільних експериментів. Спробуйте під час оральних пестощів погратися цим предметом із сосками або промежиною партнера — і ви обоє будете вражені!

Мастурбатори — чоловічі іграшки. Вони створені, щоб урізноманітнити ручну стимуляцію. Їх відкритий варіант (рукав) можна спробувати вдвох, додавши оральних пестощів для ще більш запаморочливих відчуттів. У закритому різновиді ви можете затиснути отвір для виходу повітря, щоб посилити ефект усмоктування. Спробуйте різні види цієї іграшки, щоб зрозуміти, що вам більше подобається.

Нові іграшки для дорослих з’являються мало не щодня. Виберіть разом те, що сподобається вам обом!

* Ці продукти продаються поки що лише за кордоном, їх можна привезти з собою з відпустки або замовити через інтернет.

 

Зміст сайта призначено для аудиторії 18+