Breadcrumbs

Досить прикидатися!

Питання оргазму для неї

 

У голлівудських фільмах оргазм у коханців завжди бурхливий, одночасний, і досягають вони його без очевидних складнощів. У реальності багато жінок лише мріють про те, щоб устигнути досягти задоволення разом з партнером, у той час як інші вважають, що досягають його занадто швидко. Жіночий оргазм — річ непроста. Але що більше ви будете знати про нього, то більша ймовірність, що ви його досягнете. Перед якими проблемами жінки постають найчастіше?

1. Відсутність оргазму. У цього явища можуть бути як фізіологічні, так і психологічні причини. Можливо, вам просто потрібна триваліша прелюдія. У деяких жінок виділяється недостатньо змазки. Іншим бракує бажання. Так своєю мовою тіло повідомляє нам, що ми не готові до інтимної близькості. До того ж відсутність розрядки може бути реакцією на травматичний досвід у минулому або погане самопочуття. Якщо таке трапляється час від часу, то все в межах норми. Якщо ж це постійне явище, то краще звернутися до лікаря.

 

2. Вагінізм — стан, за якого піхва стискається так щільно, що проникнення стає або болісним, або майже неможливим. Як і відсутність розрядки, вагінізм може виникнути як із фізіологічних, так і з психологічних причин. Вагінізм лікується, тому зверніться до лікаря. Тут нема чого соромитися, адже що швидше ви зробите це, то швидше виправите ситуацію.

 

3. Занадто багато змазки. У деяких жінок оргазм настає занадто швидко, або вони так сильно збуджуються під час прелюдії, що виділяється зайва змазка, яка знижує тертя і чутливість. У цьому випадку можна промокнути надлишки вологи серветкою. А найкраще рішення — освоїти вправи Кеґеля: вони допоможуть тримати м’язи в тонусі. Це загострить відчуття під час інтимної близькості й подарує більше втіхи вам обом.

 

4. Гіперчутливість клітора. У деяких жінок клітор настільки чутливий, що доторки до нього спричиняють болючі відчуття (у більшості жінок така гіперчутливість виникає відразу після оргазму). Щоб уникнути цієї проблеми, вибирайте позиції «чоловік позаду», попросіть партнера не пестити клітор (краще приділити увагу статевим губам). Пам’ятайте, що болючі відчуття — це сигнал вашого організму, і якщо вони тривають, зверніться до лікаря. Краще зайвий раз перестрахуватися, ніж потім жалкувати за наслідками.

 

Зміст сайта призначено для аудиторії 18+