Епоха романтизму

Доповніть стосунки романтикою!

«Даруйте вашому партнерові щодня маленькі радощі, і він відчує себе коханим»

 

 

1. Ходіть на побачення. Знайдіть у вашому розкладі час лише для вас двох і по черзі призначайте, коли саме й де ви хочете його провести. Наприклад, це може бути вечір вівторка в затишному кафе. Не плануйте справ на цей період, адже він уже зайнятий, зараз пріоритет для вас обох — ваші стосунки. Тільки, будь ласка, ретельно оцініть свої сили й можливості: краще регулярно влаштовувати побачення раз на місяць, ніж збиратися це робити щотижня, а потім скасовувати.

 

2. Слухайте одне одного. На початку стосунків так багато всього хочеться розповісти об’єктові вподобання! Але з часом може трапитися так, що ви й не пригадаєте, чим же насправді так приваблював вас ваш партнер. Тому дослухайтеся до його слів, будьте уважні та проявляйте повагу до нього. Адже люди змінюються, розвиваються, і лише спілкування допоможе вам розвиватися разом.

 

3. Проводьте час окремо одне від одного. Це особливо важливо, коли ви живете разом. Легко занудьгувати, якщо ви з коханою людиною ніколи не розлучаєтеся. У результаті можна повірити, що ваш партнер абсолютно передбачуваний і ви заздалегідь знаєте, що він зараз скаже. Іноді проводьте час нарізно: лише зі своїми друзями або на самоті. Тоді й після десяти років спільного життя ви залишитеся привабливими одне для одного так само, як і на початку стосунків.

 

4. Влаштовуйте романтику щодня. Деякі люди покладають усі свої романтичні надії на День святого Валентина, День народження або річницю весілля, але доволі часто їхні очікування не справджуються. Краще влаштовуйте своєму партнерові маленькі приємності щодня, і він відчує себе особливим! Ви можете залишити записку зі словами кохання на подушці, йдучи на роботу, приготувати його улюблену страву або просто сказати йому приємне. Трохи романтики щодня сповнить усе ваше життя коханням.

 

5. Ідіть на компроміси. Романтика — не завжди троянди й шоколад, іноді це свобода бути самим собою, яку ви даєте вашому партнерові.

 

Зміст сайта призначено для аудиторії 18+