Breadcrumbs

«Кохаю тебе понад усе!»

Інтимна близькість і чесність у стосунках

Може здаватися, що бути чесним зі своїм партнером — означає не зраджувати й завжди казати йому правду. Наприклад, що ви засиділися в барі, а не працювали допізна. Але справжня чесність — це щось глибше. Найкращий спосіб зберегти здорові й гармонійні стосунки — уникати брехні. Якої саме брехні? Наприклад, такої:

1. «Я в порядку». Багато хто уникає конфліктів, приховуючи свої почуття. Ці люди впевнені: хороший партнер повинен жертвувати власними інтересами. Звичайно, у деяких ситуаціях брехня дійсно потрібна («Ні, ти не здаєшся товстою в цій сукні»). Але коли ви постійно кажете неправду заради іншого — це рано чи пізно призведе до зриву. Кажіть відкрито про те, що ви відчуваєте, але постарайтеся робити це конструктивно. Зрозуміло, ви не маєте викручуватися, але замість того щоб вигукувати: «Ти, егоїст, приходиш додому занадто пізно!», скажіть: «Мені неприємно, коли ти змінюєш плани в останній момент і не кажеш мені про це». Таким чином, беручи до уваги свої інтереси, ви не викличете негативних реакцій у свого партнера.

 

2. «О-о-о, м-м-м-м, а-а-а-а ...». Чоловіки й жінки імітують задоволення, щоб не образити почуття партнера (або симулюють оргазм, коли статевий акт затягнувся). Однак якщо ви вдаєте насолоду, ваш партнер може вирішити, що робить усе правильно, і повторити це наступного разу, адже «це працює!». Краще підкажіть йому, як іще сильніше збудити вас або зізнайтеся, що занадто втомлені або перенапружені, щоб кінчити. Інтимна близькість не завжди закінчується спільною розрядкою, а симуляція лише погіршує ситуацію й перешкоджає розвиткові стосунків.

 

3. «Я радий(а) зробити це». У кожної людини свої потреби, але ви не зобов’язані погоджуватися з усіма інтимними бажаннями партнера. Якщо вам не хочеться займатися любощами, скажіть про це чесно, але без осуду. І прийміть як належне, якщо партнер не поділяє ваше бажання експериментувати. Компроміси — неодмінна частина будь-яких стосунків, але якщо ви не почуваєтеся комфортно, краще триматися своєї думки. Справжня інтимна довіра — це більшою мірою можливість сказати «ні», ніж «так».

Здорові та близькі стосунки будують на довірі, прихильності й повазі. Тому будьте вдячні партнерові за його чесність, поставтеся до того, що він сказав, із розумінням, тоді вам відповідатимуть взаємністю.

 

Зміст сайта призначено для аудиторії 18+