Breadcrumbs

«Я не занадто товста?»

Про що хвилюються жінки

У кожної жінки є слабкі місця, який би впевнений вигляд вона не мала. Розгляньмо найпоширеніші причини жіночого занепокоєння.

 

1. Розмір грудей. Занадто маленькі або завеликі? Чи, може, несиметричні? Телебачення, кіноіндустрія і журнали пропагують великі «ідеальні» груди, але мало хто з жінок може такими похвалитися. Проте любов до свого тіла набагато важливіша, ніж будь-які штучні стандарти. Будьте певні, у чоловічому мозку промайнула думка на зразок: «Ого, оце груди!», а не критика вашої зовнішності. Якщо ви не любите своє тіло, то й чоловіки не полюблять. Подбайте про відповідний бюстгальтер, який підкреслить принади.

 

2. Недосконалості тіла. ЗМІ нав’язують стереотипи красивої жіночої фігури: струнка, без целюліту, стильна. Правда в тому, що реальні жінки, які люблять своє тіло, набагато привабливіші, ніж «бездоганні», однак одержимі нав’язаними ідеалами краси. Полюбіть себе такою, яка ви є. Аби бути привабливою, досить мати здоровий вигляд і не потрібно бути схожою на гламурних моделей.

 

3. Навички в ліжку. Жінки бояться здатися невмілими коханками. Безумовно, тренування майстерності оральних або мануальних пестощів буде доречним (не забувайте про безпеку). Однак пам’ятайте: близькість — це взаємна гра. Поспілкуйтеся зі своїм партнером, розкажіть йому, що вам подобається, а що ні. Спочатку може бути важко, особливо якщо нервуєте. Не дорікайте собі через нерішучість. Чоловіки теж комплексують, тож обговорення допоможе поліпшити інтимні стосунки. Не драматизуйте, і проблему буде розв’язано швидше. Якщо ж труднощі повторюються, сходіть разом до лікаря, аби переконатися, що все гаразд.

 

Зміст сайта призначений для аудиторії 18+