Масажна атака

Основи еротичного масажу

Чуттєвий масаж — це мистецтво, якого варто навчитися кожному! Хоча б тому, що його можна застосовувати практично на будь-якому етапі стосунків. Масаж голови або ніг допоможе спокусити потенційного партнера: просто почніть, і хто знає, якими пестощами все закінчиться… А коли стосунки в самому розпалі, чудовим варіантом буде масаж усього тіла. Інакше кажучи, це універсальне мистецтво для будь-якої мети: і для розслаблення, і для підсилення пристрасті.

Для початку переконайтеся, що в кімнаті тепло, адже ваш партнер має тремтіти від збудження, а не від холоду. Коли люди розслабляються, температура їхнього тіла падає, тому навіть якщо ви обоє в одязі, тепла кімната зробить масаж комфортнішим. Прикрийте теплим рушником ті частини тіла, які ви не збираєтеся масажувати. Якщо ви хочете зробити масаж усього тіла, то спочатку прийміть ванну разом, це допоможе м’язам розслабитися, а вам — налаштуватися на чуттєвий лад.

Не використовуйте масажну олію, якщо є ймовірність, що все закінчиться інтимною близькістю, тому що вона може пошкодити презерватив. Краще скористайтеся одним з безлічі відповідних мастил, зокрема, для масажу. Так вашим пальцям буде легше ковзати по шкірі партнера.

Поки ви не пройшли курси професійних масажистів, не чіпайте кістки й хребет, це небезпечно для партнера. Сфокусуйтеся на великих м’язах спини, стегон і сідниць. Почніть із легких погладжувань по колу долонями або кінчиками пальців. Якщо ви виявили особливо напружені ділянки, промасажуйте їх повільно, або, якщо вони не піддаються, використайте «розминку» — розтирання м’язів за допомогою кісточок пальців. Починайте з ніжних рухів і поступово підсилюйте тиск, постійно перевіряючи, чи подобається це партнерові.

Виконуйте і лікувальні, і чуттєві рухи, робіть медичний масаж і вдавайтеся до еротичної гри — це роздражнить вашого партнера. Спробуйте спочатку розтерти м’язи плечей, легко пробігти кінчиками пальців уздовж шиї або зробити масаж сідниць (які можуть бути страшенно напружені), а потім дозвольте пальцям дістатися й інтимніших зон. Для супергарячих пестощів спробуйте спочатку нанести на тіло партнера трішки змазки чи  масажної олійки, а потім доторкнутися до нього всім тілом, немов ковзаючи (але лише в тому випадку, якщо ви не маєте значно більшу вагу). Не забувайте запитувати про те, що подобається партнерові, і робити так, як йому хочеться.

Що краще ви знаєте тіло, то ефективнішим буде масаж, тому вивчіть розташування основних чоловічих або жіночих ерогенних зон і загальну анатомію. Тоді ви зможете краще зрозуміти, як пестити партнера. Повірте, навіть елементарні знання стануть у пригоді.

 

Зміст сайта призначено для аудиторії 18+