Breadcrumbs

Місія нездійсненна?

Акробатичні пози під час інтимної близькості

Хоча давно відомі позиції «місіонерська» або «чоловік позаду» можуть давати величезне задоволення, іноді варто експериментувати! Спробуйте одну із запропонованих акробатичних поз, щоб додати стосункам гостроти. Робіть усе повільно, особливо, якщо ви не дуже спортивні, щоб не надірвати спину чи не потягнути м’яз. Доведеться, звичайно, попотіти, але воно того варте!

 

Дівчина, як стінка

Як бачимо, у цій позиції опорою буде стіна. Жінка стоїть боком до стіни, піднімаючи ногу вгору (ту, що не біля стіни). Чоловік стає між її стегнами обличчям до стіни, підтримуючи підняту ногу жінки рукою. Його стегно стимулюватиме клітор жінки під час рухів, а вона зможе спиратися на стіну, відкидаючись назад і посилюючи проникнення.

 

Прима-балерина

Якщо попередня позиція виявилася занадто складною, спробуйте цю. Жінка стає обличчям до стіни, нахиляючись, щоб опертися на неї руками, і піднімаючи ногу. Чоловік стоїть позаду, підтримуючи стегна жінки, щоб допомогти їй тримати рівновагу. Ця поза забезпечує глибоке проникнення і, на додачу, чоловік зможе насолодитися прекрасним видом.

 

L як Love

Якщо ви полюбляєте займатися любощами, лежачи в ліжку, ця позиція для вас, адже вона проста й пристрасна. Жінка лягає на спину, піднімаючи ногу вгору якомога вище. Чоловік стає навколішки між її ногами й піднімає її стегна руками, щоб полегшити проникнення. Якщо жінка втомилася тримати ногу в такому положенні, вона може спертися нею на груди чоловіка для підтримання. Плюси цієї пози: глибоке проникнення й можливість пестити одне одного.

 

Зміст сайта призначено для аудиторії 18+