Breadcrumbs

Соромишся інтимної близькості?

Як бути впевненим?

Легко припустити, що всі, крім вас, почуваються в ліжку впевнено. Але насправді люди мають комплекси чи страхи, коли справа доходить до інтимних пестощів. Є прості способи стати впевненішим у собі. Хоча для цього й потрібно трохи попрацювати над собою.

 

1. Будьте чесними. Це не означає, що треба відразу розповісти партнерові про свої вади. Лише скажіть, що ви соромитеся, нервуєте або невпевнені в собі. Так ваш партнер зрозуміє, що на вас не треба тиснути чи змушувати робити те, до чого ви не готові.

 

2. Вивчіть себе. Важко почуватися впевнено з партнером, якщо самі не знаєте, чого хочете. І не думайте лише про фізичний бік справи. Фантазування допоможе зрозуміти, наскільки вам комфортно в різних ролях під час інтимної близькості. А чи будете реалізовувати фантазії — це на ваш розсуд.

 

3. Зберіть інформацію. Вивчіть основи чоловічої й жіночої анатомії та запитайте у свого партнера, що йому подобається. Аби стати першокласним коханцем, не потрібно бути телепатом чи фокусником — просто дбайте про задоволення свого партнера так само, як про власне.

 

4. Роздягайтеся поступово. Якщо вам не подобається вигляд конкретної частини вашого тіла, не змушуйте себе оголювати її з самого початку. Немає нічого поганого, якщо ви залишите деякі предмети одягу на собі під час перших занять коханням. Проте не робіть так постійно. Як тільки відчуєте довіру одне до одного, відкривайтеся партнерові повністю. Будьте певні: якщо партнер хоче займатися любощами з вами, йому сподобається те, що він побачить.

 

5. Гарно вдягайтеся. Знову ж таки, це лише проміжна ланка, а не запорука впевненості. Проте деяким людям простіше почуватися сексуальними, якщо вони в еротичній білизні чи масці (у такій, як на венеціанському маскараді, а не як у грабіжника банку). Як би дивно це не звучало, але одяг допомагає грати певні ролі. Прикинутися сексуально впевненою жінкою — один із найпростіших способів здобути впевненість у ліжку.

 

6. Будьте у формі. Фізичні вправи та здоровий спосіб життя поліпшують самопочуття, ви стаєте більш життєрадісними. А ще краще — займайтеся спортом разом із партнером, підвищуючи рівень ендорфінів і розвиваючи витримку.

 

Зміст сайта призначений для аудиторії 18+