Так, але ні!

Встановлюємо сексуальні кордони

Інтимні стосунки без попередніх погоджень — ось чого прагне ваш партнер. Немає правильного чи неправильного в інтимній близькості. Ідеться про пошук речей, які вам подобаються. Якщо хтось із партнерів попросить вас зробити щось, чого ви не хочете, не погоджуйтеся. Будьте чесними! Якщо партнер вас осуджує, значить його не цікавлять ваші бажання. Прикро, якщо він ще й примушуватиме до незахищених інтимних стосунків. Краще позбутися настирливого партнера, ніж робити те, що вам не до вподоби.

 

Можна, звичайно, імітувати пристрасть усупереч власним інтересам. Але це може призвести до невдоволення і навіть до втрати інтимного бажання, а ваш партнер стане роздратованим і невпевненим. Найпростіший спосіб показати партнерові, що вам подобається — почати з мастурбації. Якщо соромитеся, оберіть інші варіанти, які допоможуть краще пізнати партнера. Не забувайте, наскільки багато можна зробити руками.

 

Кожна людина сама дбає про своє інтимне задоволення, хоча хороший коханець піклуватиметься і про партнера. Використання інтимних іграшок також допоможе по-новому насолодитися статевим актом.

 

Поговоріть із партнером про вподобання. Те, що подобається одному, може бути небезпечним або неприйнятним для другого. Тож корисно помастурбувати вдвох. Але якщо коханець не докладає зусиль, аби зробити вам приємно, подумайте, чи потрібен такий партнер узагалі? В інтимних стосунках беруть участь дві людини, а не одна.

 

Зміст сайта призначений для аудиторії 18+