Breadcrumbs

Так ризиковано, але так класно!

Що надихає нас на інтимну близькість?

Безліч еротичних фільмів, світлин і книжок навколо нас здатні розбурхати навіть уяву, яка глибоко спить. Якщо вас шокує порнографія, необов’язково змушувати себе її дивитися. Є інша еротика — етична, позитивна, реалістична, далека від порностереотипів. Годі й казати про домашнє відео, яке люди охоче демонструють одне одному онлайн.

Вважається, що чоловіків збуджує картинка, а жінок — слова. Дослідження підтвердили збудливий вплив еротичних романів на жінок. Але виявилося, що візуальна складова для них важлива так само, як для чоловіків. З іншого боку, серед представників сильної статі також знайдеться достатньо любителів еротичної літератури. Вам подобається нашіптування на вухо брудних слів? Тоді зверніться до аудіокниг і подкастів чи спробуйте почитати одне одному еротичні казки на ніч. Хоча немає жодних гарантій, що після цього ви матимете безтурботний сон…

Фахівці рекомендують еротичні матеріали всім парам, які хочуть пробудтити пристрасть або врізноманітнити стосунки. Випадково знайдена добірка порно або секретний фетиш можуть здивувати вашого партнера. Поговоріть про те, що збуджує вас обох, або, якщо соромитеся, пошукайте еротичні матеріали разом в інтернеті. Розпочніть із невинних фантазій і поступово збільшуйте градус, спостерігаючи за реакцією партнера.

Фото, відео, аудіо й тексти з еротичним змістом доступні в мережі у значній кількості. Визначтеся, що саме ви шукаєте: чим правильніші критерії пошуку задасте, тим вищі шанси на успіх. Нехай ваш партнер дізнається більше про ваші бажання. Еротичні ілюстрації можна використовувати як прелюдію або як натхнення до бурхливих інтимних стосунків. Будьте відкриті й готові на все. І хто знає, що на вас чекає цієї ночі?

 

Зміст сайта призначений для аудиторії 18+