Веселий палець

Ручна стимуляція для Неї

Стимуляцію руками партнери часто використовують лише на початковому етапі стосунків — доти, доки на «велику сцену» не виходить повноцінна інтимна близькість. Утім руки партнера здатні подарувати жінці дивовижне задоволення за допомогою різних способів. Девіз цієї «гри» — безпека. Зокрема, важливо, щоб на руках не було порізів чи інших пошкоджень шкіри.

Пестощі руками — чудовий спосіб дізнатися про себе й кохану більше. Усі жінки різні, але майже всі вони мастурбують. А тому точно знають, що їх збуджує і розслабляє. Попросіть кохану мастурбувати у вашій присутності — так ви зможете побачити, які способи стимуляції їй до вподоби. Покладіть руку на тіло жінки так, щоб відчувати всі її рухи. Також зверніть увагу, яким чином вона згинає руку, де і скільки зусиль докладає. Якщо вона дуже сором’язлива, щоб показати це, дослідіть її вподобання самостійно. Використовуйте не лише одну руку, залучайте пальці другої руки. Попестьте груди й стегна коханої, а далі зосередьтеся на кліторі. Розпочніть пестощі з одного пальця, а потім підключайте інші. Відтак жінка солодким стогоном чи проханнями підкаже вам, що робити далі.

Використовуйте лубрикант. Він зволожить пальці та зробить їх чутливими, полегшить ковзання і проникнення в піхву (якщо вашій коханій це подобається). Інший спосіб дати жінці задоволення — пестити статеві губи однією рукою, а другою — стимулювати клітор.

Клітор набагато більший, ніж думають деякі люди, тому натискання на нього не призведе до пошкоджень. Та все ж будь-які рухи руками робіть обережно й ніжно.

  1. Виконуйте V-подібні рухи пальцями вгору і вниз по клітору.
  2. Попестьте клітор і лобок м’якими подушечками пальців.
  3. Повторюйте рухи по колу пальцями навколо клітора.

Експериментуйте, використовуйте різні методи, змінюйте швидкість та інтенсивність рухів. Це дасть змогу зрозуміти, що працює краще. Але пам’ятайте, що починати пестощі завжди доцільно з ніжних легких дотиків. Стимуляція руками — це елемент прелюдії й чудовий спосіб показати жінці, як вам приємно її пестити. А ще це — найпростіший спосіб задовольнити її, коли ви не в настрої, або ж якщо ви кінчили раніше за неї.

 

Зміст сайта призначений для аудиторії 18+