Breadcrumbs

Від чого серце б’ється частіше?

Вибір першої інтимної іграшки

Ви ще не користувались інтимними іграшками? Нині вони стають звичною частиною сексуального життя. Хочете виявити свої нові ерогенні зони? Чи додати прелюдії несподіваних барв? Асортимент сексуальних іграшок дуже широкий. Вони продаються онлайн і в магазинах. Чому б не спробувати? Звичайно, коли йдеться про вибір першої іграшки, це здається складним і навіть трохи лякає. Проте наші поради допоможуть вам.

Вібрація. Деякі люди її просто обожнюють. Іншим спочатку не подобається, але згодом вони шаленіють від задоволення. А на когось вібрація зовсім не справляє враження. Спробуйте, аби дізнатися, до якої категорії належите ви. Починати варто з менш інтенсивного режиму вібрації, оскільки сильна з незвички може викликати дискомфорт.

Новачкам радимо зупинити свій вибір на звичайній віброкулі. Якщо ви відчуваєте, що стимуляція все одно занадто сильна й незвична, то підкладіть під пристрій руку або використовуйте його через простирадло. Якщо ж стимуляція вам здається заслабкою і хочеться більшого, просто збільште інтенсивність вібрації в параметрах віброкулі.

Розмір. Оберіть той розмір, який вам не видається надмірним. Утім візьміть до уваги, що іграшки зазвичай твердіші й щільніші, ніж людське тіло. Не дивуйтеся, якщо іграшка, розмір якої начебто відповідає розміру пеніса вашого партнера, виявиться завеликою.

Живлення. Іграшки можуть заряджатися від акумулятора, електромережі або навіть працювати на сонячній батареї. Перед придбанням дізнайтеся про спосіб живлення пристрою. Так ви не придбаєте девайс, для якого потрібні особливі батарейки, яких ніде не купиш.

Обережність. Соромитися використовувати іграшки — це нормально. Особливо, якщо ви — новачок у цій справі. Щоб зменшити збентеження, обирайте пристрій, який працює максимально тихо. Почніть із маленького розміру, із кільця, масажера або міні-вібратора. Вони чудово підходять для пар, які хочуть спочатку спробувати, що таке інтимна іграшка, а вже потім добирати ті, які найбільше до душі.

 

Зміст сайта призначений для аудиторії 18+