Breadcrumbs

Від пристрасті до нудьги

Як побороти рутину в ліжку?

Одне з запитань, що часто виникає в закоханих: «Як зберегти пристрасть у стосунках?». Зрозумійте, лише в казці принц із принцесою жили довго і щасливо. А в реальному житті з’являється безліч побутових проблем, і яскравий на початку стосунків інтим перетворюється на рутину. Спробуйте прості методи, щоб позбутися нудьги в спальні.

Не забувайте про власні потреби. Багато людей цілком розчиняються у своєму партнерові, ставлять його інтереси вище за власні. Це здається нелогічним, але від такої надмірної турботи партнер може почуватися, наче в пастці. Дбайте про себе! Якщо ви щасливі, незалежні й упевнені в собі, ви маєте значно привабливіший, розкутіший вигляд, а отже ще більше приваблюєте партнера.

Виявляйте турботу до свого партнера. На початку стосунків люди намагаються підкорити одне одного. Але тільки-но серце коханого завойовано, виникає спокуса спочивати на лаврах. Продовжуйте спокушати свого партнера — даруйте компліменти, маленькі подарунки з великим змістом, робіть чуттєвий масаж. Спокушайте як завгодно, аби йому подобалося.

Більше активності! Втрата сексуального бажання часто пов’язана з недостатньо активним способом життя. Спільні заняття спортом розженуть кров і повернуть тонус.

Будьте здорові! Доведено, що погане харчування, алкоголь, недостатня тривалість сну й низька фізична активність знижують сексуальний потяг. Тож дбайте про власне здоров’я і здоров’я свого партнера!

Цілуйтеся! Більшість стосунків починається з поцілунків, але з часом їх стає дедалі менше. Під час поцілунку ви обмінюєтеся феромонами — хімічними сполуками, що відповідають за сексуальну привабливість. Це підігріває бажання!

Стежте за собою. Будьте такими ж доглянутими та привабливими для свого партнера, як і на перших побаченнях. Не треба думати, що тепер «і так згодиться».

Пробуйте нове! На початку стосунків пари активно експериментують, шукають, що їм подобається в ліжку. Але коли знаходять, заспокоюються — й інтимна близькість перетворюється на рутину. Практикуйте нові позиції, техніки пестощів, використовуйте сексуальні іграшки — або все це разом. Експериментуйте, щоб підвищити градус стосунків.

Міняйтеся ролями. Багато людей стають заручниками своїх ролей під час інтимної близькості. Поміняйтеся місцями: якщо зазвичай ініціатором статевого акту є ви, дайте змогу своєму партнерові зробити перший крок. І навпаки.

Діліться своїми фантазіями. Гарний інтим збуджує мозок так само, як і тіло. Тож обговорюйте одне з одним ваші фантазії та сміливо втілюйте їх у життя.

Пізнавайте одне одного! Кохання й інтимні стосунки завжди невіддільні одне від одного. Що краще ви знаєте свого партнера, то відвертішими й розкутішими будете з ним під час статевого акту. Пізнавайте одне одного, поліпшуйте вашу інтимну близькість з кожним днем, проведеним разом.

 

Зміст сайта призначений для аудиторії 18+