Відчуй момент

Чи готові Ви до інтимних стосунків?

Готовність до інтимної близькості в усіх виникає на різних етапах стосунків. І лише ви вирішуєте, коли настає найкращий момент. Пропонуємо перелік запитань, які допоможуть вам визначитися, чи настав уже час для інтимної близькості у вашій парі. Якщо маєте сумніви, краще зачекати. Зрештою, вперше це буває лише раз.

1. Чи подобається вам ідея зайнятися коханням?

2. Чи відчуваєте ви себе фізично й емоційно готовими до інтимної близькості

3. Чи знаєте Ви, що таке статевий акт? Інтимна близькість із проникненням — це лише один зі способів подарувати задоволення одне одному. Оральні пестощі та стимуляція руками теж можуть бути дуже приємними. Утім пам’ятайте, що оральні пестощі, як і класичний статевий акт, пов’язані з ризиками заразитися ЗПСШ*. Тому варто використовувати презерватив або кофердам (пластина з латексу), щоб ізолювати зону контакту.

4. Чи довіряєте ви партнерові й поважаєте його? Чи так само ставиться він до вас?

5. Чи впевнені ви, що зможете наполягти на безпечній інтимній близькості? Пам’ятайте, ви можете незаплановано завагітніти або заразитися ЗПСШ будь-якого разу, коли займаєтеся сексом, навіть коли це відбувається вперше.

6. Чи подобається вам місце, де відбудеться очікувана перша близькість? А вашому партнерові?

7. Чи знаєте ви про можливі наслідки незахищеного статевого акту? А ваш партнер? Якщо так, чи готові ви вирішувати проблеми, які можуть виникнути?

8. Чи існує щось, що лякає вас в інтимних стосунках? Якщо так, чи обговорювали ви це з партнером?

9. Ви хочете інтимних стосунків, тому що почуваєтеся готовими до них. Чи, можливо, тому, що боїтеся втратити партнера в разі відмови?

10. Чи вважаєте ви своє рішення правильним? Довіряйте інтуїції! Якщо вас щось непокоїть, зачекайте ще трохи, аби потім не довелося шкодувати.

* Захворювання, що передаються статевим шляхом.

 

Зміст сайта призначений для аудиторії 18+