Breadcrumbs

Вибач, але не сьогодні

Як бути з різними лібідо?

Ви пристрасно хочете інтимних стосунків щодня, а ваш партнер — лише через день? Розбіжність лібідо — поширена проблема. Звичайно, для побудови стосунків ми шукаємо, передусім, людину зі схожими поглядами на життя і спільними прагненнями. А про схожість темпераментів думаємо в останню чергу. Якщо ви виявили, що ваші з партнером лібідо істотно відрізняються, не турбуйтеся, адже це можна виправити.

Ми хочемо інтимних пестощів з абсолютно різних причин: для зняття напруження, для вираження свого кохання і прихильності, для підвищення самооцінки. Зрештою, для того, щоб відчути задоволення. Жодна з цих причин не є правильною чи неправильною. Але розуміння того, чому вам після напруженого робочого дня потрібна швидка розрядка, а в суботу вночі переповнюють романтичні почуття, допоможе досягти компромісу з партнером і вирішити ваші суперечності.

Він хоче близькості, щоб зняти напруження, а у вас узагалі немає сил? Зробіть масаж одне одному. Це допоможе вам обом. Партнерові потрібні прояви кохання й пестощі — ляжте поруч на дивані й ніжно обійміть його. Їй хочеться підтвердження, що вона найкрасивіша й найбажаніша? Скажіть їй про це негайно! Якщо ж вашому партнерові потрібна розрядка, то є чимало способів, окрім класичного статевого акту, зробити йому приємно.

Коли партнер не хоче вас, це завдає сильного удару по вашій самооцінці. Але не потрібно одразу звинувачувати себе! Це, передусім, говорить про його проблеми, а не про ваші. Стрес, депресія, приймання ліків, нездоровий спосіб життя — це лише деякі причини зникнення бажання. Будьте уважні, проявіть турботу і чуйність до партнера й не вимагайте уваги до себе.

У суспільстві склався стереотип, що чоловіки хочуть інтимних стосунків завжди й скрізь. Та це не так. У реальному житті вони теж можуть бути не в настрої займатися коханням. Поговоріть із ним відверто, запитайте, що він відчуває — це допоможе знайти вихід із ситуації. Якщо проблема криється глибоко в підсвідомості, то краще звернутися до фахівців.

Ви самі останнім часом стали уникати інтимної близькості? Якщо немає жодних інших причин для такої байдужості, то, ймовірно, винен стрес. Мастурбація — прекрасний спосіб збудити ваше тіло. Попестьте себе — це налаштує вас на еротичну хвилю.

Багато людей втрачають інтерес до інтимної близькості з розвитком стосунків, коли минає первинна пристрасть. Однак існують сотні способів повернути романтику в стосунки. І що раніше ви скористаєтеся ними, то швидше ваше інтимне життя повернеться до звичного ритму.

 

Зміст сайта призначений для аудиторії 18+