Breadcrumbs

Зі мною таке вперше...

Поширені чоловічі комплекси

 

Мабуть, у кожного чоловіка бувають моменти невпевненості в собі. Адже в нашій культурі поширено чимало упереджень про те, що значить бути чоловіком у повному розумінні цього слова. Наприклад, такою є думка, що чоловік має заперечувати свої почуття. Але визнати себе таким, який ти є, — досить мужній учинок. Нижче наведено найпоширеніші побоювання чоловіків.

1. Розмір статевого члена. Яким вам здається ваш член? Замалим? Завеликим? Великим у спокійному стані, але не дуже збільшеним під час ерекції? Або, можливо, він маленький на вигляд, але добре збільшується в разі збудження? Розмір члена може хвилювати вас набагато більше, ніж у цьому є потреба. У порно всі схиблені на розмірах, але треба пам’ятати: маленький член не робить статевий акт гіршим. Насправді деякі аспекти інтимних стосунків у такому випадку виявляються набагато простішими. Тільки підберіть презерватив за розміром.

 

2. Ерекція. Ерекція може створювати безліч проблем: вона може бути недоречною в ситуаціях, не пов’язаних із інтимом (чи навіть пов’язаних із ним), або ж недостатньою, коли треба. Вузькі штани — простий спосіб контролювати помітні ознаки сексуального бажання. А якщо проблеми виникають скоріш із тривалістю ерегованого стану, не хвилюйтеся. Можливо, так ваше тіло показує вам, що зараз не варто займатися любощами. Або це може бути реакція на стрес і дискомфорт. Партнерка, яка поважає вас, не буде вас осуджувати. Однак, можливо, варто запевнити її, що ви вважаєте її привабливою. Певна річ, якщо ви турбуєтеся за надто велике пожвавлення або ж, навпаки, надмірний спокій «там», варто звернутися до лікаря.

 

3. Звершення. Багато чоловіків вважають: чим довше триває статевий акт, тим він кращий. Але насправді вся річ у якості, а не в кількості. Завчасно розігрійте партнерку під час прелюдії та дозвольте собі розслабитися безпосередньо під час статевого акту. Якщо розрядка настає занадто швидко, варто спробувати презервативи Durex® Dual Extase.

 

Зміст сайта призначено для аудиторії 18+