Перейти до основного змісту

2018-04-10

Правила та умови

Офіційне повідомлення

Доступ до даного сайту і його використання, як і всіх сайтів Reckitt Benckiser (далі - "Сайт/Сайти") здійснюється відповідно до нижченаведених положень та умов і чинного законодавства. Переглядаючи цей Сайт, ви погоджуєтеся з його умовами; якщо ви не згодні з цими умовами, не переглядайте даний Сайт. Наші Сайти можуть містити додаткові правила і умови, які поширюються на використання даних Сайтів. У разі виникнення конфлікту між умовами, що містяться тут, і додатковими умовами, зазначеними на будь-якому із наших Сайтів, дані умови мають переважаючу силу. Reckitt Benckiser залишає за собою право змінювати дані правила і умови і/або припиняти доступ до Сайтів у будь-який час без попередження. Рекомендується час від часу перевіряти поточне Офіційне Повідомлення та інші додаткові правила і умови на Сайтах, так як вони мають безпосереднє відношення до вас.

Ви можете переглядати даний Сайт для особистої розваги та отримання інформації. Ви можете завантажувати на комп'ютер або роздруковувати будь-які матеріали сайту тільки для власного некомерційного, освітнього, приватного або домашнього використання. Тим не менш, ви не можете поширювати, змінювати, передавати або передивлятися зміст даного Сайту без письмового дозволу Reckitt Benckiser. Ви не можете розміщувати посилання на Сайт на сторонніх сайтах без попередньої письмової згоди компанії Reckitt Benckiser.

Якщо не вказано інакше, авторські права та інші права інтелектуальної власності на всі матеріали Сайту (включаючи без обмеження фотографії та графічні зображення) належать Reckitt Benckiser або Власникам Ліцензій. Ні назва, ні права на інтелектуальну власність не підлягають передачі третім особам в результаті використання або доступу до Сайту, навпаки, всі права володіння, користування і розпорядження щодо всіх аспектів Сайту є виключною власністю Reckitt Benckiser або її ліцензіаторів. Сайти Reckitt Benckiser знаходяться під захистом авторського права та інших відповідних законів. При порушенні будь-якого з правил цього Повідомлення або будь-якого з правил Сайтів, ваше право на користування Сайтами автоматично припиняється. Всі права, крім спеціально зазначених в Повідомленні, захищені.

Якщо ви хочете отримати офіційну відповідь з юридичних питань від Компанії Reckitt Benckiser, будь ласка, зв'яжіться з вашим місцевим відділенням Компанії. Список місцевих відділень наведено на корпоративному сайті Компанії - www.rb.com/

Матеріал на Сайті надається "як є", без будь-яких правил, гарантій, заяв або інших умов будь-якого роду. Reckitt Benckiser не дає ніяких гарантій чи заяв щодо точності або повноти змісту цього Сайту або будь-якого сайту, посилання на який містить даний Сайт. Reckitt Benckiser може вносити зміни в інформацію в будь-який час без попереднього повідомлення. Матеріали на Сайті можуть ставати застарілими, і Reckitt Benckiser не дає ніяких зобов'язань щодо оновлення таких матеріалів. Відповідно, Reckitt Benckiser надає вам Сайт у максимальному ступені, дозволеному законом, на тій підставі, що Reckitt Benckiser виключає всі запевнення, гарантії, умови і інші правила, які можуть впливати на Сайт (крім даного Офіційного Повідомлення).

Сайти, призначені для надання інформації про наші товари для здоров'я, і зареєстровані медичні препарати не призначені для надання медичних рекомендацій або інструкцій, і повинні бути використані тільки в якості джерела загальних відомостей, на які не повинен покладатися будь-хто для будь-якої мети. Завжди консультуйтеся з вашим лікарем або фармацевтом відповідно до конкретних обставин і потреб.

Reckitt Benckiser (включаючи всі його філії та всіх посадових осіб, директорів, співробітників, акціонерів і агентів Reckitt Benckiser і його філій) не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, непередбачені, опосередковані чи штрафні збитки, що виникли в результаті: (а) можливості (або неможливості) доступу до даного Сайту, (б) використання (або неможливості використання) будь-яких матеріалів Сайту, або (в) зміст будь-якого Сайту (г), посилання, які містить даний Сайт. Крім того, Reckitt Benckiser не гарантує, що Сайт або сервер, на якому він розміщений, не містять вірусів або іншого шкідливого вмісту, і ви (а не Reckitt Benckiser) оплачуєте повну вартість необхідного обслуговування, ремонту або корекції і будь-яке рішення в будь-якому зв’язаному розгляді має бути обмеженим грошовою компенсацією збитку і не повинно містити ніяких розпоряджень або вказівок будь-якого характеру, крім вказівок виплатити грошову суму.

При передачі або розміщенні будь-якої інформації або матеріалів на Сайті ви гарантуєте Reckitt Benckiser, що даний матеріал має і буде розглядатися як такий, що не підлягає конфіденційності та праву власності. Передаючи або розміщуючи будь-яку інформацію або матеріали на Сайті ви погоджуєтеся, що Reckitt Benckiser і будь-яка з афілійованих з ним компаній можуть використовувати Вашу інформацію і/або матеріали в будь-яких цілях, включаючи відтворення, передачу, публікацію, трансляцію і розміщення. Reckitt Benckiser не зобов'язаний ні відповідати на повідомлення, відправлені на Сайт, ні надавати будь-яку компенсацію за таку інформацію і/або матеріали. Пам'ятайте, що відповідне національне законодавство регулює інформацію, допустиму до розміщення на веб-сайтах, і ви не повинні порушувати ці закони, включно з тими, які забороняють загрозливі, наклепницькі, образливі, непристойні, порнографічні, що ображають суспільну мораль або релігійні почуття матеріали, і розміщувати матеріали, які можуть являти собою або заохочувати поведінку, яка може розглядатися як кримінальний злочин або порушення будь-якого іншого відповідного законодавства.

Reckitt Benckiser не зобов'язаний перевіряти повідомлення і матеріали, що розміщуються на його Веб-сайтах і не несе відповідальності за їх перевірку. Проте, Reckitt Benckiser залишає за собою право на своє бачення вилучати будь-яку інформацію або матеріали, які він вважатиме неприйнятними з будь-якої причини.

Reckitt Benckiser зобов'язується використовувати зазначені на даному Сайті назви, логотипи і торгові марки тільки на тих територіях, де Reckitt Benckiser або його співробітники мають на це право, чи то відповідно до зареєстрованих (або таких, що очікують реєстрації) торговельних марок і ліцензій, або в будь-яких інших випадках. Щоб уникнути сумнівів, Reckitt Benckiser не використовує ці назви, логотипи або торговельні марки на територіях, в яких він не має такого права, і не буде поставляти або пропонувати поставку товарів і/або послуг з цими назвами, логотипами або торговими марками на будь-якій такій території. Використання або неправильне використання цих торгових марок або іншого вмісту даного Сайту суворо заборонено (за винятком випадків, зазначених у цих положеннях і умовах або в змісті Сайту).

Використання даного сайту регулюється в повній відповідності до законів Великобританії та Уельсу, без урахування положень про вибір права. Будь-які позови або юридичні претензії, що виникають щодо цього Сайту, повинні бути пред'явлені протягом 12-ти місяців з моменту виникнення причини позову.

Reckitt Benckiser Healthcare (UK) Limited Всі права захищено.Registered office at 103-105 Bath Road, Slough, Berks, SL1 3UHРегістраційне свідоцтво в Великобританії та Уельсі No. 261312

2020-11-04